У Канаді шалено дорого навіть просто нормально їсти

23 Вересень, 2017 - 09:52

Оскільки свіжі продукти в значній мірі не можуть вирощуватися там через нескінченної зими, їжа долає великі відстані на літаку або на кораблі (те ж саме стосується упакованих продуктів харчування, велика частина яких виробляється на півдні Канади), пише nashvancouver.

Група пропагандистів під назвою «Feeding My Family» документувала високі ціни на продукти харчування в північній Канаді з 2013 року. Група прагне підвищити обізнаність про відсутність продовольчої безпеки і спонукати політиків і роздрібних торговців знизити ціни на продукти харчування в регіоні.

Щоб дістатися до півночі Канади, постачальники продуктів харчування повинні подорожувати на великі відстані. Це піднімає ціни в продуктових магазинах.

Це означає, що навіть кілька продуктових пакетів можуть коштувати цілий стан. Наприклад, три пакети продуктів на фото нижче обійшлися в USD $ 245 в Корал-Харбор, Нунавут.

Фото: Louisa Kalai / Facebook

Відвантаження товарів зазвичай відбувається в Нунавут тільки кілька разів на рік. Літній зміг і зимові шторми переривають поставки, позбавляючи магазини деяких продутками, таких як молоко і хліб.

Наприклад, один продуктовий магазин в регіоні стягує USD $ 13,59 доларів за кетчуп (ціни вказані на полицях в канадських доларах.)

Фото: Annie Donna Kooneeliusee / Facebook

Цей 2,2-фунтовий пакет винограду коштує $ 22,81.

Фото: Meena Hoyt / Facebook

$ 28,31 за пляшку Sunny D.

Фото: Maggie Lucy Kilabuk / Facebook

Ця упаковка полуниці обійдеться в $ 11,64.

Фото: Jarret Hardisty / Facebook

В останні роки проблема погіршилася. Відповідно до недавнього дослідження Університету Торонто, відсутність продовольчої безпеки в північній Канаді збільшилася на 46,8% з 2005 по 2014 рік.

Фото: Maggie Lucy Kilabuk / Facebook

У 2012 році уряд Канади заснувало Nutrition North, програму субсидій на суму $ 63 млн., Спрямовану на скорочення витрат на харчування для жителів півночі в віддалених районах. Але аналіз Університету Торонто в 2017 році передбачає, що програма не відповідає її цілям.

Фото: Michelle Firth / Facebook

Економічні рішення як і раніше недосяжні. Будівництво теплиць - один з варіантів. Але цей метод може бути дорогим і вимагає великої кількості енергії (особливо для гідропонних ферм, що працюють на світлодіодах).

Фото: Maggie Lucy Kilabuk / Facebook

Новий інтернет-магазин роздрібної торгівлі, званий Arctic Fresh, розташований в Нунавут і доставляє продукцію в різні частини північної Канади. Їх продукти харчування і предмети домашнього вжитку трохи дешевше, ніж в деяких місцевих магазинах.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.