Іммігрувати до Австралії тепер проблемніше

23 Вересень, 2017 - 14:30

Австралія має намір ще в транзитних аеропортах забороняти виліт в країну "небажаним персонам". За словами міністра імміграції та охорони кордонів Австралії Пітера Даттона, до цих осіб належать "терористи, педофіли, члени організованих злочинних угруповань і наркокур'єри". У "важливих пунктах пересадок" будуть задіяні "офіцери-координатори", чиїм завданням буде захист австралійських кордонів, пише immigrant.today.

Очікується, що офіцери-координатори в аеропортах Дубая, Куала-Лумпура, Джакарти і Сеула будуть "співпрацювати" з представниками авіакомпаній при оцінці "потенціалу небезпеки" пасажирів. Метою таких дій є перешкодити посадці в літак потенційно небезпечних осіб, щоб зробити Австралію "безпечнішою", пояснив міністр. 

Під тиском користуються популярністю крайніх правих груп і партій націоналістів австралійський уряд посилив закони і правила в'їзду і імміграції, а також норми щодо надання притулку. Претендують на отримання притулку повинні подати відповідну заяву до 1 жовтня або негайно покинути країну. При цьому біженці, які прибувають в країну на човнах, не потраплять до Австралії, а будуть переправлятися в спеціалізовані табори в Папуа-Новій Гвінеї і Науру. 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.