Із США депортуватимуть навіть за одруження

22 Вересень, 2017 - 22:21

Відтепер претенденти неімміграційних і туристичних віз під час співбесіди в посольстві США повинні будуть вказати, чим саме вони будуть займатися на території США протягом свого візиту в країну, пише immigrant.today. 

Якщо ж протягом цього періоду вони вирішать вийти заміж або одружуватися, отримати роботу або вступити в місцевий ВНЗ, про що вони не повідомили під час співбесіди, то дана інформація буде розцінюватися навмисної брехнею, що в свою чергу може привести до того, що ця людина буде депортована з території США. Якщо ж плани змінюватися через 90 днів, все одно отримання нового статусу буде проблематичним, проте це не буде вважатися результатом навмисного спотворення інформації. 

Раніше це правило поширювалося тільки на перший місяць перебування на території США. Крім цього, нові правила є частиною політики адміністрації Дональда Трампа, спрямованої на боротьбу з нелегальною імміграцією і посиленням легальної.

Думки імміграційних адвокатів США розділилися. Одні вважають, що дане рішення є абсолютно справедливим, інші ж вважають, що немає. Єлизавета Саморукова, імміграційний адвокат з Флориди, сказала: "Щодо цього правила, я вважаю, що нічого не змінилося. Це правило існувало споконвіку, просто його посилили. Тобто завжди було правило щодо 30/60/90 днів і воно прописано в законі . Людина, яка в перші 30 днів змінює наміри, робить щось інше, точно отримує відмову. якщо протягом 60 днів, то 50 на 50, а якщо в перші 90 днів, то зазвичай все нормально.

Зараз це вправило швидше за все посилять , як і все інше при приході Трампа, і можливо буде щось то ще жорсткіше. Я думаю, як і інші закони, цей не почне діяти з нової дати, а буде діяти задньої датою. Тобто на людей, які вже в розгляді, це теж вплине ". 

Державний департамент також прокоментував це рішення: "Ця зміна існуючих правил направлено на те, щоб люди не зловживали візами. Йдеться про людей, які приїжджають в США і кажуть, що зроблять одне, а потім роблять інше, тобто вводять в оману при отриманні візи без належного дозволу ". У Держдепартаменті також додали, що це процес більш пильного вивчення невідповідності вимогам при отриманні віз, і що Держдепартамент змінює свої правила послідовно.

Днями Служба громадянства та імміграції США завила, що відновлює розгляд заявок для деяких категорій іноземців, які планують отримати робочу візу типу H-1B. У 2018 році їх буде видано 65 000. Крім цього, ще 20 000 віз спеціально призначені для людей, у яких є ступінь магістра, кандидата наук або професора і т.д. За даними Держдепу в 2016 році було видано 180 000 таких віз.

Крім цього, Адміністрація Трампа ускладнює для досвідчених іноземців можливість отримання даного типу віз. Тепер служби будуть більш пильно відслідковувати супровідні документи. Адвокати кажуть, що це частково порушує закон, оскільки деякі іноземці можуть претендувати на роботу на нижчих посадах. Прихильники Трампа, які підтримують цю позицію, вважають, що іноземці забирають у американців роботу.

Також існує протилежна думка, яка полягає в тому, що в більшості випадків дуже складно знайти кваліфікованих працівників серед американців. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.