В Австралії випустили марку на честь українських переселенців

22 Вересень, 2017 - 09:43
Цього року діаспора відзначає свою 70-ту річницю.

Українське товариство колекціонерів Австралії у співпраці з австралійською поштою видало тематичну марку та конверт, присвячені 70-річчю поселення українців в Австралії, повідомляє Укрінформ.

"Зображення для марки та конверта було розроблене Українським товариством колекціонерів Австралії, яке вже неодноразово видавало пам’ятну продукцію на згадку про визначні події у житті українців Зеленого континенту", - повідомляє Юрій Федик, секретар Товариства та автор проекту.

Тематичний випуск філателістичної продукції, присвячений 70-річчю поселення, було вперше презентовано під час на ювілейного XV Здвигу українських громад Австралії, а першу тематичну марку погасив посол України в Австралії Микола Кулініч.

Фото: www.ukrinform.ua.

Загалом австралійська пошта надрукувала 360 українських марок, а Українське товариство колекціонерів Австралії видало 75 тематичних конвертів, присвячених 70-й річниці української діаспори. Марку за запропонованим українською громадою дизайном скомбінували (для розуміння країни походження) з традиційною австралійською поштовою маркою номінацією один австралійський долар та зображенням квітки "Синій диявол", що найкраще, на думку художньої ради, поєднувалася з українським проектом.

Це вже не перший проект Українського товариства колекціонерів Австралії. Раніше тематичні конверти було розроблено та надруковано з нагоди 75-річчя Голодомору (2008 рік), 15-річчя утворення Українського товариства колекціонерів (2009 рік), VI Всеукраїнського національного фестивалю в Аделаїді (1996 рік) тощо.

Сьогодні Товариство випускає персоналізовані марки та конверти для двох типів подій - визначні події, наприклад, річниця Незалежності України, спеціальні громадські заходи, такі як Конгреси, а також серію "Спадщина України в Австралії", започатковану у листопаді 2010 року, яка містить зображення українських осередків та церков, висвітлює діяльність освітніх колективів, молодіжних асоціацій, банків, спортивних команд тощо.

Окрім зображення на конверті друкують описовий текст, як правило, українською та англійською мовами, щоб споживач міг більше дізнатися про подію.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

12:52
Трамп залишив дружину Меланію без парасольки під час дощу, хоча сам сховався під нею
10:37
Близько 85% жінок-депутатів, які працюють у парламентах європейських країн, стикалися з проявами насильства на роботі
09:59
Американський ПЕН-Центр подав до суду на президента США Дональда Трампа, звинувачуючи його у використанні влади для помсти журналістам і ЗМІ, які йому не подобаються
07:12
Відсоток людей у країнах ЄС, які піддаються ризику бідності та соціальної нерівності, дещо знизився за останні роки, але таких - майже 113 мільйонів.
00:47
Мінфін США оголосив про введення санкцій відносно 20 компаній і банків з Ірану.
23:44
Російська авіакомпанія «Аерофлот» припинила продаж пільгових квитків на рейси в окупований Крим.
21:36
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян 16 жовтня заявив про свою відставку.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.