Український фільм отримав нагороду на престижному конкурсі

20 Вересень, 2017 - 22:47

Український фешн-фільм Fifth Samurai, знятий студією Red Glass для українського дизайнера Валерії Ковальської переміг в London Fashion Film Festival, пише zefir.ua.

Фешн-фільм «П'ятий самурай», знятий студією Red Glass для українського дизайнера Валерії Ковальської, отримав статуетку «Кращий дизайн костюмів» на фестивалі фешн-фільмів в Лондоні. Режисер фільму Станіслав Гуренко.

 

 

«Загалом, вчора ми отримали лист з Англії з питанням« Куди вислати статуетку »?» 
Дуже пишаємося співпрацею з талановитим дизайнером і цілком успішною участю в крутому фестивалі! »,- поділилася радісною новиною студія на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що в 2015 році фешн-відео Blow-Up, зняте для студії Lake режисером Ігорем Стеколенко перемогло відразу в двох номінаціях в Berlin Fashion Film Festival.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.