Тепер навіть на найгіршій роботі в Польщі платитимуть більше

20 Вересень, 2017 - 15:15

Мінімальна заробітна плата в 2018 році складе 2100 злотих. Таким чином, в наступному році вона збільшиться на 100 злотих у порівнянні з поточним роком. Також зросте мінімальна погодинна ставка, пише yavp.pl.

Згідно з інформацією, опублікованою на сторінці Міністерства праці та соціальної політики Республіки Польща, з січня 2018 року мінімальна зарплата зросте на 5% і складе 2100 злотих брутто, тобто близько 1530 злотих (нетто). Актуальна погодинна ставка  також буде збільшена - до 13,70 злотих.

12 вересня ці зміни були затверджено та опубліковано на офіційній сторінці Міністерства.

Мінімальна заробітна плата - це мінімальна винагорода, яку роботодавець повинен виплатити будь-якому працівнику, незалежно від його кваліфікації, атестації, робочого часу або умов роботи. Винагородження нижче мінімальної ставки є незаконним.

У зв'язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати, підвищуються додаткові виплати, такі як допомога по безробіттю, винагорода за роботу в нічний час, а також фінансова допомога у випадку хвороби або материнства.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.