Яких фахівців найбільше потребують в Італії

20 Вересень, 2017 - 11:58

Ви шукаєте роботу в Італії, але не можете знайти посаду, яка б задовільнила ваші амбіції? Українська газета пропонує перелік найбільш затребуваних сьогодні в Італії фахівців.

  • Торговий представник: До обов'язків торгового представника входить робота з клієнтами, пошук нових клієнтів, досягнення рівня дистрибуції товару відповідно до плану. Основними вимогами до торгових представників є комунікабельність, бажаний досвід роботи з клієнтами, обов'язкова наявність водійських прав (подорожей країною не оминути). Особливо затребувані торгівельні представники в автомобільному, фармацевтичному секторі та у галузі розкоші.
  • Консультант з краси: Консультант з краси повинен буде давати поради покупцям, займатися продажем товарів. Він повинен відповідати вимогам комунікабельності та відповідальності.
  • Візуальний мерчендайзер: Цей фахівець відповідає за мистецтво грамотної розстановки товару, розташування вивісок, табличок і плакатів таким чином, щоб показати товар з кращого боку й продати його максимально швидко.
  • Контролер: Контролер займається веденням і контролем звітності виробництва, проводить аналіз ефективності банківських продуктів, а також складає звіти для топ-менеджменту.
  • Фахівець з аналізу даних: Такий фахівець потрібен чи не кожній компанії. Це людина, яка відповідає за створення або розвиток інфраструктури для зведених даних, збирає масиви даних, а також відповідає за аналіз цих даних, створення алгоритмів, спрямованих на підвищення ефективності бізнесу. Хороший фахівець з аналізу даних повинен однаково добре володіти й математикою, й статистикою, й програмуванням, а ще - дотримуватися здорового глузду і вміти мислити нестандартно.
  • CRM-менеджер: Це аналітик, який досліджує взаємовідношення фірми з існуючими клієнтами, переконуючись, що рівень їх обслуговування (а отже й лояльності клієнта) максимально високий. На основі своїх досліджень він також шукає способи залучення нових клієнтів.
  • Інженер-конструктор: Сьогодні на ринку праці з'явилося багато вакансій інженера-конструктора від приватних компаній. Але якщо їх проаналізувати, стане очевидно: фірми потребують аж ніяк не конструкторів ракет, машин або кораблів. Тут завдання примітивніше: встановити замки на коробки передач автомобілів, спроектувати систему трубопроводів, розмістити системи опалювання та охолодження в цехах тощо. Цей фахівець повинен вміти працювати в наступних програмах: Unigraphics CAD system (бажано Pro Engineer), ASME standard та Microsoft Office Suite, модель 3D в складних системах.
  • Контролер інженерної системи: Цей фахівець несе відповідальність за реалізацію системи безпеки процесу інженерії, системи управління та повинен мати досвід в розробці електронних систем безпеки.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:59
Ідея купити лотерейний квиток у неї виникла після того, як один із клієнтівзалишив їй щедрі чайові.
17:51
26-річний Марк Перес вчинив підпал на грунті ненависті.
17:23
Минулого тижня вартість нафти знизилася на 4%, пише Експрес-онлайн. Цей тренд спостерігаємо і надалі. За останню добу нафта марки Brent подешевшала ще на 1,73% – до $78,98, опустившись нижче від психологічної позначки 80 доларів за барель.
16:20
У Страсбурзі попередили: якщо Москва не відновить платежів до літа наступного року, то взагалі може опинитися за бортом організації.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.