Названо найбезпечнішу у світі країну для мігрантів

16 Вересень, 2017 - 17:37

Згідно з результатами опитування Insat 2017 Expat Insider, 97% експатів з Швейцарії заявили, що відчувають себе в безпеці. Це число на 18% вище, ніж в середньому по світу, повідомляє СВІТUA з посиланням на immigrant.today.

Дослідження Insat 2017 Expat Insider ставило завданням оцінити якість життя іммігрантів в 65 країнах за більш ніж 40 факторами, які впливають на життя експатів. Результати дослідження показали, що Швейцарія посіла перше місце з питань безпеки та охорони експатів.

У цілому 97% респондентів зі Швейцарії заявили, що відчувають себе в безпеці в альпійській країні, що на 18% вище, ніж в середньому по світі. Поняття безпеки в опитуванні включало три фактори: особисту безпеку, політичну стабільність і миролюбність. 

Що стосується особистої безпеки, Швейцарія піднялася на третє місце в цьому році, тоді як в 2016 році вона не входила навіть до першої десятки. Країни Східної Азії вважаються кращими для особистої безпеки, і Швейцарія стала єдиною європейською країною, яка увійшла в першу п'ятірку лідерів.

За політичною стабільністю Швейцарія посіла друге місце після Люксембургу, а за миролюбством - четверте, пропустивши вперед Фінляндію, Португалію та Норвегію. Незважаючи на високий рейтинг безпеки, Швейцарія посіла 27-е місце в загальному опитуванні Expat Insider, піднявшись на чотири рядки вище, ніж в минулому році. Але все ж значно нижче, ніж її найкраща позиція в 2014 році, коли Швейцарія займала 4 місце. 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:28
Трамп заявив про можливість швидкого укладення торговельної угоди з Китаєм.
18:27
Кріштіану Роналду пішов на угоду зі слідством у справі про податкове шахрайство з його боку.
17:59
Раніше повідомлялося про трьох загиблих.
17:53
Кілька сотень людей, одягнених у жовті жилети, вийшли в п'ятницю на вулиці Тель-Авіва та Єрусалима.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.