В одному з аеропортів Польщі запрацювала безкоштовна послуга

14 Вересень, 2017 - 14:04

Від 13 вересня у варшавському аеропорту Шопена у транзитній зоні запрацювали фонтани з безкоштовною питною водою для пасажирів, повідомляє Monitor Info.

Аеропорт встановив три таких фонтани разом із варшавським Міським підприємством водопроводу та каналізації. Їх можна віднайти у транзитній зоні, пройшовши контроль безпеки. Фонтани обладнані кранами, завдяки яким можна налити воду в чашку або пляшку.

Два пункти з безкоштовною водою розташовані на території для країн Шенгенської зони, один – в зоні вильоту в інші країни. Вода відповідає усім вимогам до питної води.

"Аеропорт Шопена став першим польським та одним із перших у регіоні, де пасажири мають доступ до безкоштовної питної води", – повідомляють в аеропорту.

Надання доступу до питної води – це відповідь на критику з боку пасажирів і польської Служби захисту споживачів, що вода, яка продається у пляшках в магазинах на території аеропорту, дуже дорога. Зазвичай її ціна сягає більше 2 євро.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.