Стоматологія у Німеччині: ціна за ремонт одного зуба вражає

12 Вересень, 2017 - 18:32

Для встановлення зубного імпланту потрібно приблизно три місяці. Для цього лікар, на основі 3D-моделі виготовляє свердловий кондуктор (Bohrschablone), який вкручується в кістку щелепи. І через три місяці, коли рана заживає, зміцнює конструкцію керамічної коронкою. Пише germania.one.

Така конструкція, згідно з гарантією, прослужить 20 років. Хоча на практиці набагато більше. Ціна одного імплантату в Німеччині коливається від 1000 до 3000 євро. 

Деякі витрати покриває страхування. Пацієнти державного страхування можуть розраховувати на 296- 413 євро за імплантат. А от приватне страхування може покрити вартість навіть декількох імплантатів. Дантисти радять пацієнтам скористатися додатковою страховкою в розмірі 20 євро на місяць. А вже через вісім місяців таке страхування зможе покрити до 80% витрат на зубний імплант.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.