У сусідній країні запустили проект єдиного залізничного квитка

12 Вересень, 2017 - 11:49

Від 11 вересня в Польщі у межах пілотної програми для подорожі з пересадкою запроваджено єдиний залізничний квиток. У програмі беруть участь три перевізники, повідомляє МоніторІнфо.

Це означає, що пасажир зможе придбати один проїзний документ на всю подорож, і не матиме значення, який перевізний обслуговує окремий відрізок маршруту.

Для прикладу, на одному проїзному документі, оформленому на одному бланку, мандрівник зможе переїхати з Тарнова, розташованого на півдні Польщі, аж до міста Гель на узбережжі Балтійського моря.

Голова одного з перевізників Кшиштоф Мамінський запевнив, що касир запропонує найкращий варіант поїздки, як з огляду на її тривалість, так і ціну квитка.

Єдиний квиток можна придбати лише в залізничних касах. Поки що він не продається онлайн.

Повідомляється, що в майбутньому до проекту зможуть долучитися інші перевізники.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.