10 районів Нью-Йорка, які ідеально підходять для життя з дітьми

11 Вересень, 2017 - 16:03

Наявність дітей не означає, що вам треба переїхати жити за місто. Один з популярних американських сайтів нерухомості провів дослідження й визначив десять найкращих районів Нью-Йорка для батьків та дітей, пише СВІТUA з посиланням на usa.one.

Рейтинг грунтується на кількості будинків будинків з двома та більше спальнями, кількості будинків з дітьми у віці до 18 років та показниками місцевих шкіл. Тож, перелік найкращих районів Нью-Йорка для батьків та дітей вигялдає таким чином:

Грінвуд, Бруклін

За даними дослідження, в районі Грінвуд одні з найкращих шкіл в світі, а в 62 відсотках апартаментів у околицях - дві й більше спалень. Крім того, в 24 відсотках будинків живуть родини з дітьми. В районі розташовано Проспект Парк, а середня вартість оренди двокімнатної квартири - 2 350 доларів, що нижче на шість відсотків середньої ціни в місті за таку площу.

Аубурндале, Квінс

В 30 відсотках родин у цьому районі є діти до 18 років, а 71 відсоток будинків - з двома й більше спальнями. Середня вартість оренди двокімнатної квартири - 2 200 дооларів.

Коламбія Стріт Вотерфронт, Бруклін

За даними дослідження приблизно 61 відсоток будинків у районі - з двома та більше спальнями. Середня вартість їх оренди - 2 888 доларів. Крім того, тут - одні з найкращих шкіл у Брукліні.

Дюкер Гайтс, Бруклін

У 81 відсотку будинків цього району - дві й більше спалень. Майже в 34 відсотках будинків живуть родини з дітьми до 18 років. Крім того, середня арендна платня за двокімнатну квартиру тут одна з найнижчих в місті - 1 900 доларів.

Керролл Гарденс, Бруклін

Приблизно 50 відсотків будинків для оренди в Керролл Гарденс - з двома й більше спальнями. А от середня ціна оренди тут доволі висока - 3 750 доларів.

Бейсайд, Квінс

За даними дослідження, трохи більше чверті будинків у цьому районі зайняті родинами з дітьми до 18 років. Середня вартість оренди двокімнатної квартири або будинку - 2 525 доларів.

Ред Гук, Бруклін

Тут 65 відсотків будинків - з двокімнатними (чи більше) квартирами. Середня ціна на оренду - приблизно 2 825 доларів.

Стайвесант Таун - Пітер Купер Вілледж, Мангеттен

Більше половини будинків у Стайвесант Таун - Пітер Купер Вілледж - з двокімнатними або трикімнатними квартирами. Щоправда, є й мінуси. По-перше, лише 11 відсотків родин, що живуть тут, - це родини з дітьми до 18 років. Та головний недолік - висока орендна платня. Середня ціна двокімнатної квартири в Стай Таун - 4 658 доларів. Це найвищий показик у всьому переліку й на 20 відсотків вище, аніж середня ціна за дві спальні в Мангеттені.

Бет Біч, Бруклін

Приблизно 30 відсотків будинків у Бет Біч - з двома й більше спальнями. До речі, середня вартість їх оренди доволі невелика - 1 925 доларів.

Ріджвуд, Квінс

Практично 87 відсотків будинків у Ріджвуді - з дома й більше спальнями. Середня вартість їх оренди складає 2 093 долари.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.