Половина канадців ледь виживають на зарплату

8 Вересень, 2017 - 18:34

Опитування показало, що 47% респондентів заявили, що їм буде складно виконати свої фінансові зобов'язання, якщо їх зарплату затримають навіть на один тиждень, пише nashvancouver.

В ході опитування, в якому взяли участь 4766 канадських співробітників в період з 27 червня по 5 серпня, також виявили, що 35% канадців відчувають себе пригніченими рівнем свого боргу.

Вперше за дев'ятирічну історію опитування значне число респондентів (32%) назвали своєю найбільш складною заборгованістю - іпотечні кредити на покупку основного житла. При цьому для 23% респондентів головна заборгованість - по кредитних картах.

Результати опитування показують, що основною причиною збільшення заборгованості є збільшення загальних витрат. З основних причин збільшення витрат 32% респондентів вказали вищі витрати на проживання, а 25% - витрати на непередбачені витрати.

«Ці результати підкреслюють необхідність менше витрачати і заощаджувати більше з кожним днем, в разі надзвичайних ситуацій і виходу на пенсію», - говорить Дженіс МакЛеллан, віце-президент Асоціації канадської зарплатної асоціації.

Нагадуємо, що нещодавно стало відомо, що канадці витрачають на податки більше, ніж на предмети першої необхідності.

Згідно з даними звіту, на предмети першої необхідності і комунальні послуги канадські сім'ї витрачали тільки 37% своїх доходів в 2016 році. Витрати на житло (включаючи орендну плату і виплати по іпотечних кредитах), харчування і одяг склали $ 31 000.

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.