Ким у Німеччині найкраще працювати молоді

1 Вересень, 2017 - 22:12

У минулому році приблизно 509 997 абітурієнтів в Німеччині підписали договір про професійне навчання. Згідно з даними статистичного відомства, це число на 1,3% менше, ніж у 2015 році. Більшість дівчат бачать себе в сфері торгівлі або діловодства, сильна половина хоче отримати спеціальність автомеханіка, пише germania.one.

Як показує графік, складений статистичною службою Statista, на другому місці знаходиться улюблена обома статями професія фахівця з економіки роздрібної торгівлі. На відміну від 2015 року, в минулому році в топ-5 улюблених професій чоловіків потрапив інженер-програміст, місце якому поступився монтажник санітарно-технічних систем і устаткування. Серед жінок популярною була професія асистента стоматолога.

 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.