Чому українці приїжджають до Чехії нелегалами

1 Вересень, 2017 - 16:40

Зацікавленість в роботі в Чехії в українців зростає дуже швидко. У той час як в 2015 році чеські робітники візи отримали 1200 осіб, то в 2017 р чеська влада зафіксували близько 10 000 заявок. Чеські робочі візи отримати українським громадянам досить складно. Очікування в довгих і плутаних чергах розтягується на 6 місяців і більше, пише immigrant.today.

Цим користуються шахраї. Перед поїздкою до Чехії чеські посередники в Україні пропонують працівникам польські робочі візи, переконуючи, що по ним можна працювати і в Чехії без проблем. За свої послуги шахраї беруть плату в середньому близько 100 доларів (2 500 крон).

За словами прес-секретаря поліції Катерини Рендловой (Kateřinа Rendlová), в 2017 р чеська поліція виявила більше 2 500 іноземців, які працювали нелегально в Чехії. «90% з них - це українці з польськими робочими візами», - заявила Рендлова. Чеська влада підкреслюють, що українці з польськими робочими візами можуть в'їхати до Чехії, проте працювати з ним в Чеській Республіці, вони не мають права. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.