Чому українці приїжджають до Чехії нелегалами

1 Вересень, 2017 - 16:40

Зацікавленість в роботі в Чехії в українців зростає дуже швидко. У той час як в 2015 році чеські робітники візи отримали 1200 осіб, то в 2017 р чеська влада зафіксували близько 10 000 заявок. Чеські робочі візи отримати українським громадянам досить складно. Очікування в довгих і плутаних чергах розтягується на 6 місяців і більше, пише immigrant.today.

Цим користуються шахраї. Перед поїздкою до Чехії чеські посередники в Україні пропонують працівникам польські робочі візи, переконуючи, що по ним можна працювати і в Чехії без проблем. За свої послуги шахраї беруть плату в середньому близько 100 доларів (2 500 крон).

За словами прес-секретаря поліції Катерини Рендловой (Kateřinа Rendlová), в 2017 р чеська поліція виявила більше 2 500 іноземців, які працювали нелегально в Чехії. «90% з них - це українці з польськими робочими візами», - заявила Рендлова. Чеська влада підкреслюють, що українці з польськими робочими візами можуть в'їхати до Чехії, проте працювати з ним в Чеській Республіці, вони не мають права. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.