Чехія накладе на іммігрантів додаткові обов'язки

31 Серпень, 2017 - 17:25

У Чехії гостра нестача робочої сили. Багато чеських підприємства готові на довгостроковій основі масово набору робочої сили з-за меж ЄС. Крім того, Чехія вельми приваблива і для підприємців, які бажають вести бізнес в спокійній і доброзичливій країні, пише immigrant.today

У той же час влада Чехії стурбована, щоб іноземці успішно інтегрувалися в чеське суспільство. У зв'язку з цим МВС Чехії збирається ввести в якості обов'язкової умови для економічних мігрантів з-за меж ЄС, які бажають працювати або вести бізнес в Чехії, проходження інтеграційного курсу.

Мета курсу полягає в тому, щоб познайомити іноземців з їх правами та обов'язками і надавати інформацію про відділення допомоги, центри інтеграції і т.п. У разі, якщо іноземець ухилитися від проходження інтеграційного курсу, його можуть оштрафувати на суму до 10 000 крон. В даний час такий курс можна пройти добровільно. 

Голова Комітету з європейських справ і член підкомітету з питань міграції та політики надання притулку Анджей Бенщік (Ondřej Benešík) згоден з цією пропозицією уряду. «Хто хоче жити і працювати в Чехії, повинен адаптуватися до наших умов, а не ми до нього», - сказав Бенщік.

У чинному Законі про іноземців існує лише одна обов'язкова вимога інтеграції - базовий рівень чеської мови. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.