У Німеччині весілля коштує шалених грошей: як зекономити

30 Серпень, 2017 - 12:51

Для того, щоб в наш час зіграти пишне весілля в Німеччині потрібно буде витратити € 11-12 тис. Однак, зараз дорога весілля зовсім не в тренді. Кожен третій німець (36%) готовий виділити на весілля близько € 5 тис. Щоб скоротити витрати, кожен другий (56%) готовий придбати необхідні для весілля речі, які одного разу вже були використані: весільні декорації (35%), весільна сукня (26 %), аксесуари (шлейф) - 24%. До того ж, сюди можна включити весільний костюм для нареченого (19%) і туфлі (14%). Деякі опитані (8%) також згодні на подарунки і кільця (6%) з других рук. Для майже половини (44%), такий варіант організації весілля, взагалі, є неприйнятним, пише germania.one.

Ще один тренд, який допоможе заощадити - відсвяткувати весілля і хрестини дитини в один день.

Таким чином, можна «вбити двох зайців одним пострілом».

Кілька порад, як можна заощадити на весіллі.

1.Весільні кредити

Проблему з фінансуванням весілля можна вирішити за допомогою споживчого кредиту. Потрібна сума і час повернення кредиту визначається індивідуально. Кредит можна буде погасити за рахунок подарованих на весілля грошей.

2.Страхування витрат Ще один пункт, над якою потрібно подумати молодятам. Страховка покриє витрати на весілля, якщо її доведеться скасувати в разі хвороби або аварії.

3.Тема податків

Після весілля подружжя автоматично переходить в четвертий податковий клас (Steuerklasse IV). Це найсприятливіший варіант, якщо обидва заробляють приблизно однаково. При різних доходах експерти Verivox рекомендують наступне перевірене правило: той, хто заробляє 60-75% загального доходу, повинен вибрати третій податковий клас (Steuerklasse III), а партнер з більш незначними доходами - п'ятий клас (Steuerklasse V). Таким чином, у подружньої пари збережеться в сімейному бюджеті трохи більше грошей.

4. Неоподатковуваний мінімум

Після весілля неоподатковані доходи з капіталу класифікуються по-новому. Якщо один з партнерів отримує більше іншого, то після весілля він може отримати користь від неоподатковуваного мінімуму. Якщо в рік весілля він платив податок на прибуток від вкладеного капіталу, то він може зажадати назад суму з податковою декларацією.

5. Особиста страхівка

У більшості випадків практично у кожного є страховка цивільної відповідальності, домашнього майна, а також адвокатська страховка. Після реєстрації шлюбу потреба є тільки в одній з них. Відповідно до закону, стара страховка зберігається, інші, т. Е. Новіші анулюються.

6.Страхівка на випадок смерті

Укладати такого роду страхові договори фахівці рекомендують з виплатою можливої компенсації на ім'я чоловіка в разі раптової смерті.

7.Страхівка на випадок професійної непрацездатності

З цим видом страховки при укладенні шлюбу можна підвищити пенсію уникнувши повторного медичного обстеження. Згідно Verivox, цей варіант дійсний з наявністю головного добувача в сім'ї. Відповідно в разі непрацездатності одного з партнерів, пенсії по непрацездатності має вистачити на двох.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:15
В Румунії чоловік знайшов у купленій на сайті вживаній шафі 95 тисяч євро і негайно повернув гроші власнику
13:00
У Кремлі запропонували називати обмежувальні заходи Заходу проти Росії не санкціями, а рестрикціями
12:30
Більше семи тисяч знищених будинків, сотні квадратних кілометрів випаленої території, понад чотири десятки людських життів. Такі результати природної пожежі у США. І вона ще триває.
11:25
Міністр оборони Норвегії Франк Бакке-Єнсен заявив, що Росія, можливо, стоїть за втручанням в роботу системи навігації GPS під час недавніх військових навчань НАТО Trident Juncture
10:25
В Ірані в рамках боротьби з економічною злочинністю стратили двох людей за економічні правопорушення
09:55
Унаслідок заворушень у колонії в Таджикистані, яке сталося 7 листопада, загинули щонайменше 50 в'язнів
09:24
США готові до протистояння у "холодній війні" з Китаєм, якщо він не змінить своєї політики в економічній, військовій та зовнішньополітичній сферах
08:49
Природна пожежа,що вирує в американському окрузі Бьютт на півночі Каліфорнії, є не тільки найбільшою за кількістю жертв, а й найбільш руйнівною в історії цього штату
07:24
У місті Джокьякарта (Індонезія) перекинулися кілька кабінок колеса огляду.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.