Мешканці НІмеччини отримуватимуть більші соціальні виплати

27 Серпень, 2017 - 20:55

У 2016 році в Німеччині витрати на надання соціальної допомоги, переважно на забезпечення інвалідів, людей які потребують постійного стороннього догляду і людей похилого віку,  які страждають від бідності, збільшилася до € 29 млрд. Це відповідає зростанню в 4,5 відсотка, в порівнянні з 2015-му роком , коли показник складав € 27,7 млрд, повідомляє germania.one.

Одна з причин: німці стають старше. Структура населення в Німеччині постійно змінюється, безперервно зростає тривалість життя, що відбивається на віковому складі різних груп населення і позначається на обсягах видатків на соціальне забезпечення.

Особливо в минулому році зросли обсяги посібників допомоги по догляду, які в загальній сумі зросли на 6,4% - до € 3,8 млрд. Тенденція демографічного розвитку Німеччини, очевидно, буде диктувати зростання цієї статті і надалі. Хоча за останній рік поки ще немає точних даних про людей, які потребують постійного стороннього догляду, проте, вже за підсумками 2015 року Федеральне статистичне управління зафіксувало їх збільшення за два попередні роки на 8,9 відсотка - до 2,86 мільйонів осіб. Серед них 83% були у віці не молодше 65 років.

Однак, як виявляється , це не найбільша складова соцвидатків . Куди більше держава в 2016 році витратило на адаптацію в суспільстві людей з обмеженими можливостями - € 16,5 млрд , відповідно ця сума зросла на 5,3 відсотка, в порівнянні з попереднім роком.

До кінця 2015 року в Німеччині проживало 7,6 мільйона осіб мають серйозні фізичні вади. Витрати на базові допомоги по старості і по ранній непрацездатності зросли на 2,4 відсотка - до € 6,15 млрд. Допомога в отриманні потребують коштів для існування склала € 1,4 млрд.

Також держава витратила в цілому € 1,2 млрд  на охорону здоров'я, допомогу в подоланні соціальних труднощів і інших особливих життєвих обставин . З регіональної точки зору, в минулому році соціальну допомогу в загальній сумі € 24 млрд  були виплачені в федеральних землях Західної Німеччини, близько: € 5 млрд  - в Східній, включаючи Берлін.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:10
У Франції в суботу, 19 січня, під час акції «жовтих жилетів» заарештували близько 300 осіб
17:50
Щонайменше восьмеро миротворців загинули, ще кілька зазнали поранень в результаті атаки на табір миротворців у місті Агуельхок на півночі Малі
15:22
У Москві відбулися акції проти можливої передачі Японії частини Курильських островів
07:50
Предстоятель РПЦ отримав звання почесного професора Російської академії наук (РАН).
07:10
У Середземному морі затонув гумовий човен, через що, можливо, загинули 117 мігрантів.
00:42
Кількість громадян, які померли від сезонного грипу в сусідній країні, досягла 19.
00:32
Десятикласник однієї з турецьких провінцій зламав національну освітню систему, щоб виправити свої оцінки на кращі.
00:22
Причини аварії, в якій загинув Василь Пукман, невідомі.
23:54
Довжина тунелю становитиме 18 кілометрів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.