Мешканці НІмеччини отримуватимуть більші соціальні виплати

27 Серпень, 2017 - 20:55

У 2016 році в Німеччині витрати на надання соціальної допомоги, переважно на забезпечення інвалідів, людей які потребують постійного стороннього догляду і людей похилого віку,  які страждають від бідності, збільшилася до € 29 млрд. Це відповідає зростанню в 4,5 відсотка, в порівнянні з 2015-му роком , коли показник складав € 27,7 млрд, повідомляє germania.one.

Одна з причин: німці стають старше. Структура населення в Німеччині постійно змінюється, безперервно зростає тривалість життя, що відбивається на віковому складі різних груп населення і позначається на обсягах видатків на соціальне забезпечення.

Особливо в минулому році зросли обсяги посібників допомоги по догляду, які в загальній сумі зросли на 6,4% - до € 3,8 млрд. Тенденція демографічного розвитку Німеччини, очевидно, буде диктувати зростання цієї статті і надалі. Хоча за останній рік поки ще немає точних даних про людей, які потребують постійного стороннього догляду, проте, вже за підсумками 2015 року Федеральне статистичне управління зафіксувало їх збільшення за два попередні роки на 8,9 відсотка - до 2,86 мільйонів осіб. Серед них 83% були у віці не молодше 65 років.

Однак, як виявляється , це не найбільша складова соцвидатків . Куди більше держава в 2016 році витратило на адаптацію в суспільстві людей з обмеженими можливостями - € 16,5 млрд , відповідно ця сума зросла на 5,3 відсотка, в порівнянні з попереднім роком.

До кінця 2015 року в Німеччині проживало 7,6 мільйона осіб мають серйозні фізичні вади. Витрати на базові допомоги по старості і по ранній непрацездатності зросли на 2,4 відсотка - до € 6,15 млрд. Допомога в отриманні потребують коштів для існування склала € 1,4 млрд.

Також держава витратила в цілому € 1,2 млрд  на охорону здоров'я, допомогу в подоланні соціальних труднощів і інших особливих життєвих обставин . З регіональної точки зору, в минулому році соціальну допомогу в загальній сумі € 24 млрд  були виплачені в федеральних землях Західної Німеччини, близько: € 5 млрд  - в Східній, включаючи Берлін.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.