Імміграційних офіцерів США озброять "до зубів"

26 Серпень, 2017 - 20:32

Нью-йоркські посадові особи закликають до більшої прозорості під час роботи імміграційних служб. Кілька членів міської ради кажуть, що вони мають намір внести на розгляд Асамблеї законопроект, згідно з яким імміграційні офіцери повинні будуть одягати натільні відеокамери під час проведення різних операцій і рейдів, пише usa.one.

Політики стурбовані тим, що багато іммігрантів змушені лікуватися після арештів, і заявляють, що камери забезпечать безпеку і офіцерів, і затриманих. «Це добре для цивільних осіб, тому що вони будуть знати, що будь-яка взаємодія між агентом ICE і ними буде задокументовано», - сказав конгресмен Адріано Еспайат .

«І, звичайно, це добре для агентів, тому що вони будуть знати, що їм не зможуть висунути жодних необґрунтованих претензій». Еспайат додає, що начальник штабу президента Трампа генерал Джон Келлі , який раніше займав пост міністра внутрішньої безпеки, також підтримує запропонований захід.

Член ради також пропонує затвердити норму, яка забороняє агентам ICE заарештовувати людей в таких місцях, як церкви, ритуальні служби і школи.

 

 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.