Як знайти роботу в одній із найбагатших країн світу

26 Серпень, 2017 - 11:36

Якщо ви живете в ЄС, і ви - громадянин однієї з країн ЄС, або ви громадянин Ісландії, Норвегії, Ліхтенштейну - вам буде набагато легше залишитися в Швейцарії, т. К. У вас особливих проблем з документацією не буде, пише immigrant.today.

Якщо ви хочете залишитися тут працювати менше, ніж на три місяці, то вам дозволу не потрібно. Якщо ви хочете залишитися тут на довший термін, то, звичайно ж, в першу чергу вам потрібно отримати контракт, і при отриманні контракту ви спокійно можете отримати дозвіл на вашу роботу в країні. Також дуже хорошим варіантом буде для вас знати одну з офіційних мов Швейцарії: або французьку, або італійську, або німецьку, і вам буде набагато простіше знайти роботу.

Якщо ж ви не з ЄС і не з перерахованих країн, а з "наших країн", таких, як Росія, Україна і все інше, то вам буде набагато важче знайти тут роботу і залишитися, і отримати дозвіл на роботу в Швейцарії. Ви не маєте права працювати тут просто три місяці без дозволу. Що вам дозволяється: ви можете пропрацювати тут стільки, скільки провчилися в університеті. Припустимо, якщо ви вчилися півроку, то ви маєте право практики на півроку в Швейцарії. У вас повинні бути зібрані всі документи: контракт, потрібно показати, що у вас є місце проживання - інститут повинен запевнити, що він вам дозволяє працювати (це частина вашого навчання).

Якщо ви хочете мати тут постійну роботу - це шалено важко зробити, так як роботодавцю потрібно довести швейцарському державі, швейцарському імміграційному офісу, що саме ви повинні працювати на цій позиції, що вони не можуть знайти нікого в самій Швейцарії, у всіх країнах ЄС, перерахованих [вище] країнах - Ліхтенштейн, Норвегія і Ісландія, - якщо вони запевняють, що не можуть знайти людину, яка повністю підходить на цю позицію, і їм потрібні саме ви, швейцарський імміграційний офіс може дати вам дозвіл залишитися, і буде вооб е безпроблемно.

Але це надзвичайно важко зробити, і не завжди роботодавці хочуть цим займатися, тому що на більшість позицій вони можуть знайти людей, які більше підходять за статусом. І це реально залежить саме від того, що ви вивчали. Припустимо, якщо ви були в готельному бізнесі та туризмі, то ви можете забути про це - вам тут ніхто не дасть постійну роботу, якщо ви не громадянин ЄС.

Якщо ви вивчали щось інше - хімію, фінанси, і все в такому дусі - так, у вас може бути більше шансів залишитися тут, якщо ви знайдете постійну роботу. Єдиний плюс цього [в тому], що у вас є півроку після навчання, які даються на те, щоб знайти роботу (без різниці, з частини ЄС ви чи ні, у вас є все одно ці півроку після навчання). Варіанти є, але це реально залежить від того, наскільки ви будете потрібні роботодавцю, і, звичайно ж, якщо у вас є зв'язки, то через них це можна зробити набагато простіше. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

22:12
Іспанський суд присудив колишнім членам каталонського уряду повернути понад 10 мільйонів євро державних коштів, витрачених на опитування про незалежність Каталонії в 2014 році.
21:58
В Ізраїлі за останні два дні в результаті масованого ракетного обстрілу з сектору Гази постраждали щонайменше 108 осіб.
21:36
Перші члени каравану мігрантів, що місяць тому вирушив з Гондурасу в північному напрямку, досягли кордону США.
17:35
Вартість "чорного золота" впала до семимісячного мінімуму.
17:05
Учора у віці 95 років не стало людини, яка створила дивовижний світ супергероїв\
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.