У Польщі працівникам не дозволяють хворіти без приводу

25 Серпень, 2017 - 09:38

Інспектори Управління соціального страхування перевіряли правомірність висновків про тимчасову неспроможність виконання праці та їхнього належного використання, пише monitor-press.

Понад 98 млн злотих (близько 24 млн євро) вдалося повернути після проведення перевірки лікарняних відпусток протягом першого півріччя 2017 р. Управлінням соціального страхування на території всієї Польщі. Інспектори перевіряли правомірність висновків про тимчасову неспроможність виконання праці та їхнього належного використання.

Як розповідає Божена Бєлявська з Малопольського відділу Управління соціального страхування у Кракові, порушення були різними. Зокрема, особи, які перебували на лікарняному, виконували додаткову роботу за грошову винагороду, робили ремонт у себе вдома або перебували в поїздках.

У Малопольському воєводстві протягом першого півріччя загалом перевірили понад 23 тис. лікарняних відпусток. Сума повернених коштів за такі відпустки сягнула понад 570 тис. злотих.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.