7 порад щодо того, як отримати британську візу для наречених

24 Серпень, 2017 - 11:11

Якщо ви вже перебуваєте у Великій Британії на законних підставах, вашій парі (дружина, чоловік, громадянський партенр) потребує візу на право перебувати в королівстві строком більше шести місяців, повідомляє СВІТUA з посиланням на theuk.one.

1. Оформити візу на проживання може один із подружжя або громадянський партнер

В такому разі він отрумає статус утриманця, а той, хто його утримує - статус спонсора. Якщо один із подружжя або партнер перебуває за межами Британії й хоче прибути на строк менше шести місяців, то ви маєте подати заяву на те, аби він отримав візу. У випадку відмови на оскарження дається дев'ять місяців. Для заявників з-за кордону візу видають на 33 місяці, для заявників з Великої Британії - на 30 місяців. У подальшому така віза подовжується ще на 30 місяців.

2. Якщо ваш партнер перебуває у Великій Британії за будь-якою візою, дійсною понад шість місяців

Він або вона має право взяти шлюб з британським громадянином не переходячи на візу нареченого або нареченої. Після укладання шлюбу ваш партнер переходить на візу Spouse/Civil Partner, не покидаючи території Великої Британії, й набуває усіх прав, які притаманні іммігранту за цією візою.

3. Подати заяву на отримання візи для партнера можна в режимі реального часу

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті візового центру. Під час реєстрації необхідно відповісти на низку питань та внести персональні дані особи, яка претендує на отримання візи на в'їзд до Британії.

4. При цьому необхідно мати певний дохід, аби утримувати вашого партнера

Не можна самому мати статус неплатоспроможного або біженця, адже до ваших обов'язків буде входити матеріальне забезпечення партнера. Наприклад, на рік отримувати треба мінімум 18 600 фунтів, аби утримувати одного партнера. Якщо партнер має дитину, то ваш річний дохід має складати не менше 22 400 фунтів плюс за кожну наступну дитину ще по 2 400 фунтів. Забезпечувати партнера ви можете із заробітної плати, забезпечення чи іншої фінансової допомоги.

5. При цьому фінансові вимоги не розповсюджуються на інвалідів, військових пенсіонерів або непрацездатних осіб, які отримують виплати.

6. В більшості випадків відмови у наданні візи викликані наданням неповного пакету необхідних документів

Тож спеціалісти радять надавати наглядовим органам увесь перелік документів, який вимагають.

7. Під час розгляду вашої заяви будуть вивчати документи про ваші стосунки з партнером, складом його та вашої родини тощо

Тому експерти радять надавати найвичерпнішу інформацію з цих питань, аби уникнути викриття прихованих фактів.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.