Кредитори оббирають мешканців США

21 Серпень, 2017 - 22:18

У червні 2017 року заборгованість по кредитних картах в США перевищила один трильйон доларів, побивши попередній рекорд, зафіксований перед економічною кризою 2008 року.

Сума загального боргу американців склала 1,2 трильйона доларів, повідомляє forumdaily, з посиланням на дані Федерального резерву.

Найбільші кредитори, включаючи Citigroup і JPMorgan Chase , прагнуть збільшити чисельність власників карток, знижуючи процентні ставки і бонуси, ніж залучають все більше і більше клієнтів.

У банках сподіваються, що на відміну від 2008 року на цей раз все не закінчиться кризою. 9 років тому падіння цін на житло в США привело до глобальної фінансової кризи. Після зростання рівня безробіття до 10%, банки протягом двох наступних років списали понад 100 мільярдів доларів боргів по кредитних картах.

При цьому інвестори стурбовані тим, що після перевищення позначки боргів в 1 трильйон доларів ризик економічного дефолту буде постійно зростати.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.