В США презентують виставку картин від колишньої "Міс Україна"

16 Серпень, 2017 - 15:33

Відома українська модель Ганна Заячківська, яка нині успішно працює в США, готується оприлюднити власні художні твори в рамках події "Art and Fashion Week", повідомляє Типовий Франківськ. Виставку заплановано на 15-21 вересня.

За словами Заячківської, вона почала активно малювати ще в Італії, будучи у шлюбі зі скандальним італійським багатієм Джанлука Червара, від якого, як повідомляв СВІТUA, згодом втекла за океан.

"Я там залишила одинадцять полотен, достойних робіт, які б могла додати до своєї колекції. Напевно, таки проситиму адвокатів, щоб вони їх повернули. Мені нічого більше не треба, тільки полотна, бо це моя душа", – розповідає уркаїнська красуня.

До слова, наприкінці 2016 року франкічанка вже презентувала в Америці власну виставку живопису під назвою "Сильніша".

"Сильніша людина, сильніша країна. Я думала про нашу Україну, яка багато етапів проходила. Вірю, що після всього, що відбувалося, у нас буде сильне майбутнє, хоч ми нелегко до цього йтимемо. Паралельно я подумала про людське життя і скільки складних моментів людина може просто мати, але, коли вона зі світлом усередині, то може перенести все – просто піднятися, встати, почати з нуля, з нічого, з порожнього місця. Хотілося б донести таке гасло, що все в житті можливо, просто потрібно завжди бути доброю людиною", – наголосила Ганна Заячківська.

Шанувальники талановитої моделі із нетерпінням очікують й на нинішній показ робіт. А вона, своєю чергою, за допомогою мережі Facebook, запрошує бажаючих відвідати мистецький захід.

"Мої любі друзі!!!!! Хочу запросити у мандри, щоб побачили моє мистецтво", – написала на власній сторінці Заячківська.

Нагадаємо, Ганна Заячківська – українська модель, художниця, громадська активістка, володарка титулу "Міс Україна-2013", представляла Україну на конкурсі "Міс світу". Виростала у традиційній християнській родині в Івано-Франківську, очолювала студентську християнську спільноту, вивчала іконопис, кілька місяців провела на Майдані, готуючи їжу для протестувальників і асистуючи в медичних пунктах.

Останнім часом українська модель живе за кордоном і активно популяризує рідну країну в США.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.