В одному із регіонів Німеччини масово обманюють на гроші

13 Серпень, 2017 - 21:46

У грошовому обігу Саксонії знову з'явилося багато фальшивих купюр. Як повідомило управління кримінальної поліції землі, тільки за перше півріччя було вилучено тисяча сорок три фальшивих євро-купюри і 1108 фальшивих євро-монет, пише germania.one.

В цілому, збиток від підробок грошових одиниць перевищує € 49 000. У минулому році за такий же період часу з обігу було вилучено 1728 підробок: 594 купюри і 1134 монети. При цьому загальна сума збитку від підробок склала практично € 31 000. Управління кримінальної поліції Саксонії повідомляє, що найбільша кількість фальшивих грошей надходить з Південної і Східної Європи.

Найчастіше підробляють купюру номіналом в € 50. Тільки за перші шість місяців цього року в Саксонії було виявлено 726 підробок цієї купюри. Чому саме банкнота в € 50 частіше за інших купюр стає метою фальшивомонетників? Відповідь проста: саме її частіше за інших використовують при безготівковому розрахунку.

З метою запобігання підробок, в квітні в побуті з'явилася нова купюра номіналом в € 50, з більш високим ступенем захисту.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.