В одному із регіонів Німеччини масово обманюють на гроші

13 Серпень, 2017 - 21:46

У грошовому обігу Саксонії знову з'явилося багато фальшивих купюр. Як повідомило управління кримінальної поліції землі, тільки за перше півріччя було вилучено тисяча сорок три фальшивих євро-купюри і 1108 фальшивих євро-монет, пише germania.one.

В цілому, збиток від підробок грошових одиниць перевищує € 49 000. У минулому році за такий же період часу з обігу було вилучено 1728 підробок: 594 купюри і 1134 монети. При цьому загальна сума збитку від підробок склала практично € 31 000. Управління кримінальної поліції Саксонії повідомляє, що найбільша кількість фальшивих грошей надходить з Південної і Східної Європи.

Найчастіше підробляють купюру номіналом в € 50. Тільки за перші шість місяців цього року в Саксонії було виявлено 726 підробок цієї купюри. Чому саме банкнота в € 50 частіше за інших купюр стає метою фальшивомонетників? Відповідь проста: саме її частіше за інших використовують при безготівковому розрахунку.

З метою запобігання підробок, в квітні в побуті з'явилася нова купюра номіналом в € 50, з більш високим ступенем захисту.

 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.