Український фотограф тріумфував на престижному міжнародному конкурсі

13 Серпень, 2017 - 19:07

Фотограф Сергій Мельниченко став переможцем міжнародного конкурсу фотографій Leica Oskar Barnack Award - 2017 категорії Новачок.

В якості призу українець отримав 10 тис. євро, камеру та об'єктив Leica M, пише НВ з посиланням на сайт конкурсу .

Серія фотознімків Мельниченко зроблена в нічних клубах Китаю і називається Behind The Scenes (За лаштунками).

За його словами, він приїхав в Азію, щоб працювати танцюристом, і почав брати з собою камеру кожен день. Організатори конкурсу оцінили цю ідею, і заявили, що жодному фотографу раніше не вдавалося настільки наблизитися до китайського нічного життя.

"Він був з ними за лаштунками, пропонуючи рідкісний погляд на дешевий розважальний бізнес. Його власний досвід танцюриста став йому в нагоді. З великою чутливістю зображення показують реальність жорсткої професії", - йдеться в заяві організаторів.

"Десь в Китаї, на світанку після довгої нічної роботи: спітнілі трансвестити, дівчата в ванних, наповнених пивом, п'яні виконавці й ще більша кількість п'яних серед глядачів. Побиті ноги, стопи, що болять від танців, панчохи в сітку, жорстке світло гардеробної.... Всі аспекти повсякденного життя в дешевому розважальному бізнесі для туристів і місцевих жителів в Китаї - хоча це може бути де завгодно, насправді. Щоб забезпечити таке розуміння, недостатньо наблизитися. Подібно до Сергія Мельниченка, вам потрібно бути частиною цього", - описує робіт и переможця оргкомітет.

Головний приз конкурсу Leica Oskar Barnack Award - 2017 дістався норвежцю Тер'є Абусдалю.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.