Через закони Трампа у США буде складно знайти роботу

12 Серпень, 2017 - 16:30

Новий імміграційний закон президента США Дональда Трампа RAISE призведе до скорочення 4,6 млн робочих місць до 2040 року, а розвиток економіки США скоротиться на 2%, говориться в доповіді дослідників університету Wharton штат Пенсільванія, пише forumdaily.

«Якщо у нас буде менше працівників, то у нас знизиться економічне зростання», - сказав керуючий директор Penn Wharton Budget Model , дослідник групи UPenn Кімберлі Берха.

Економісти стверджують, що зростання економіки США безпосередньо залежить від кількості іноземних робітників. За даними Федерального резерву Атланти і Міністерства праці з 2000 року старіння населення США значно зросла, і набагато більше людей йдуть на пенсію, ніж виходять на роботу. За даними уряду, в Сполучених Штатах в минулому році перебували 27 мільйонів іноземних робітників.

«Іммігранти, особливо новоприбулі, дуже продуктивні, і якщо їх число скоротиться, то це завдасть шкоди економічному зростанню країни, як в короткостроковій, так і довгостроковій перспективі», - сказав Берха.

У Білому домі вважають, що дослідження Wharton містило ряд «методологічних недоліків», і що не враховано економічні вигоди, які отримають «американські робочі».

«Закон RAISE фактично означає збільшення робочих місць для американців. Після впровадження закону середня заробітна плата підвищиться і збільшиться кількість робочих місць для американців », - сказав CNNMoneyофіційний представник Білого дому.

Закон RAISE також має намір скасувати і обмежити отримання іммігрантами посвідки на проживання і участь в лотереї грін-карт .

Аналітики CNN вважають, що в довгостроковій перспективі таке рішення негативно позначиться на розвитку малого бізнесу в США. За словами New American Economy , адвокатської групи, заснованої Майклом Блумбергом, низькокваліфіковані іммігранти створювали в США мільйони малих підприємств. Понад 2,1 мільйона іммігрантів-підприємців в США не мають ступеня бакалавра. З цих людей 2,1 млн 445 тис осіб були задіяні в сфері будівництва, а 100 тис - у сфері озеленення.

Новий закон передбачає, що іммігрант, який має тільки середню освіту, практично не зможе претендувати на довгострокове перебування в США. Аналітики стверджують, що іммігранти в два рази частіше, ніж американці, відкривають власний бізнес. Іммігранти володіють більш ніж чвертю компаній Main Street в США, більш ніж половиною продуктових магазинів і однією третиною ресторанів.

Прихильники законопроекту стверджують, що він створить умови для підвищення заробітної плати і збільшення частки іммігрантів, які здобули освіту в коледжі.

Нагадаємо, ForumDaily писав, що Дональд Трамп пообіцяв залучати тільки висококваліфікованих іммігрантів, і США не будуть виплачувати допомогу всім без винятку в'їжджають в країну.

Раніше в цьому році сенатори Том Коттон і Девід Пердью представили законопроект , покликаний скоротити кількість легальних іммігрантів з 1 млн до 500 тис на рік. Законопроект також закликає обмежити допуск в країну родичів мігрантів, скасувати візову лотерею і ускладнити процес отримання грін-карти, що дозволяє жити і працювати в країні.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.