Японці створили дивовижний кошачий вагон

11 Серпень, 2017 - 22:19

Під час поїздки пасажири зможуть не тільки перекусити, але і погладити котів, які будуть вільно гуляти по вагону, пише hyser

Японська ж / д компанія Yōrō Railway Co., Ltd організовує незвичайну акцію для своїх пасажирів - поездное кафе з котами . Квиток на «котячий» поїзд коштує 27 доларів. Про це передає ЦТС.

Акція буде разовою. Пасажири зможуть скористатися нею тільки 10 вересня цього року. В цей день на лінії Йоро буде відправлено два спеціальних поїзди. Перший поїзд відправиться о 10:30 зі станції Йоро і прибуде в кінцевий пункт, станцію Ікено, о 13:00. Другий поїзд проїде з Ікено в Огаки, де у Yōrō Railway Co., Ltd знаходиться депо.

На кожен поїзд компанія продавала по 40 квитків. Всі місця на обидва потяги вже розкуплені.

Відзначимо, що компанія Yōrō Railway Co., Ltd керує лінією Йоро (між станціями Кувана і Ібі) в центральній частині Японії. Перевізник виконує тільки приміські перевезення.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.