Українські футболісти "по дружбі" зіграють з канадцями

11 Серпень, 2017 - 19:59

Національна збірна України серед ветеранів продовжує активні виступи в Україні та за її межами. У період з 17 по 21 серпня найкращі гравці країни минулих років гостюватимуть в Канаді та проведуть у Торонто два товариські матчі. Пише UAPOST.

Як зазначається, 18 серпня суперником українських ветеранів виступить збірна ветеранів Канади, а 19 серпня – збірна українців Канади. Обидва поєдинки пройдуть в рамках святкування Дня Незалежності України, який широко відзначається численною діаспорою на північноамериканському континенті. Візит збірної України відбудеться за підтримки Федерації футболу України, Асоціації ветеранів футболу України, ТОВ «Агробізнес» та Української спортивної централі Америки і Канади.

В рамках світового турне тільки за останній час збірна українських «зірок» провела матчі в США та Франції, Іспанії та Грузії, в Угорщині, Словенії та Молдові. Досягнуто перемоги в Чикаго на турнірі «Кубок Легенд», у французькій Ніцці на Всеєвропейських іграх, в Грузії команда вийшла до фіналу представницького турніру пам’яті Давіда Петріашвілі. Скрізь, крім виходу на футбольне поле, гравці і тренери зустрічалися з українською діаспорою, проводили футбольні майстер-класи, з самої позитивної сторони заявляючи про Україну та її футбол.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.