У Данії фінансово допомагають 80% мешканців

11 Серпень, 2017 - 09:39

Датське королівство - одне з найбагатших держав в світі, особливістю якого є істотна і різноманітна соціальна підтримка громадян. Державна підтримка може приймати форму підтримки дітей, студентських субсидій, соціального забезпечення або державної пенсії, пише immigrant.today.

 Згідно з науковим аналізом, заснованому на даних Статистичного управління Данії, за останні роки число людей за межами ринку праці впало, проте збільшилася кількість людей, які отримують таку фінансову допомогу, як державна субсидія для студентів (statens uddannelsesstøtte, SU) або житлова підтримка (boligstøtte). Аналіз показує. Що 78,6% всіх датчан протягом року отримали щонайменше один державний платіж. 

У світлі доповіді Статистичного управління консервативна партія «Ліберальний альянс» назвала систему соціального забезпечення країни «чудовиськом», в той час як соціал-демократи заявили, що їхньою метою є рівні можливості для всіх данців. Представник Джейкоб Еллеманн-Ессен з правлячої партії Венстре заявив, що цифри державної підтримки занадто високі. Так, в 2015 році близько 3,5 мільйона чоловік в Данії отримали близько 300 мільярдів крон (40 мільярдів євро) коштів, що виплачуються громадянам державою та муніципалітетами. «Багато виплати по допомозі прекрасні, але було б краще, якби менше людей залежало від грошей від суспільства», - сказав Еллеманн-Джессен.

Фінансовий представник Ліберального альянсу Йоахим Б. Олсен заявив: «Ми створили монстра. У 1960-і роки, коли розширення держави соціального добробуту почало набирати обертів, якби ви запитали навіть соціал-демократів, чи була це метою, я впевнений, що вони б негативно закивали головами ». У той же час чинний представник соціал-демократів Христина Анторіні сказала, що її не дивує кількість громадян, які отримують державну підтримку.

«Ми розробили універсальну модель добробуту, в якій підтримку отримують 90% населення. Але це не самоціль », - підкреслила Анторіні. «Мета - рівні можливості. Всі суспільний добробут поряд з системою оподаткування - це система, яку ми використовуємо для перерозподілу грошових коштів », - пояснила Анторіні. 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.