Німці не дозволяють у своїх закладах прощатись із молодістю

9 Серпень, 2017 - 21:12

Традиційним для Німеччини парубочим і дівочим-вечорам  більше дюжини власників барів в Регенсбурзі заявляють рішуче «Nein!» Останній день неодруженої життя в Німеччині прийнято святкувати шумно, п'яно і креативно. Бурхливі костюмовані вечірки, як правило, починаються з походу в бар - і нерідко там же і закінчуються, пише germania.one.

Однак в той час як одні вважають подібне дійство забавною національною традицією, інші стверджують, що розгулялася публіка відлякує клієнтів барів, ресторанів і кафе, завдаючи при цьому закладу збиток, що перевищує дохід.

«Кожен витрачений ними євро, відповідає, напевно, трьом євро, що йдуть потім на лагодження поламаних меблів», - говорить Мартін Штейн , власник коктейль-бару в Регенсбурзі (Regensburg, Bayern). І додає при цьому: «Жителі вважають рестораторів відповідальними за шум і вандалізм на вулицях. Ми ж, у свою чергу, готові обійтися без цієї специфічної клієнтури ».

Ось чому Мартін Штейн , протестуючи проти агресії і деструктивності дошлюбного бунту, запропонував заборонити парубочі і дівич-вечори в барах, які перебувають в межах міста - і його ініціативу підтримало вже більше десятка закладів. Перекреслені жирною червоною лінією схематичні чоловічки, що пересуваються на колінах з пляшками в руках - це емблема нового руху і заборонний знак для любителів п'яного неподобства.

До незадоволення більшості жителів Регенсбурга, місто, історична частина якого визнана об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, є особливо популярним місцем для проведення заходів напередодні весіль і рекомендується численними веб-сайтами. За словами представника Асоціації готелів і ресторанів (DEHOGA) в Мюнхені, подібні проблеми існують у багатьох німецьких містах, наприклад - в столиці Баварії, Дюссельдорфі, Байройті , Бамберзі і ін. 

 

 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.