У США вводять ще жорсткіші закони для іммігрантів

9 Серпень, 2017 - 17:57

У новому законопроекті про реформу американської імміграції пропонується змінити систему отримання грін-карт і скасувати ряд соціальних пільг для нових жителів США. Перевага в імміграції пропонується віддавати кваліфікованим іммігрантам, пише immigrant.today.

2 серпня 2017 року американська сенатори Том Коттон (штат Арканзас) і Девід Пердью (штат Джорджія) представили законопроект «Реформування американської імміграції за сильну економіку (RAISE)», який покликаний стимулювати економічне зростання і підвищити заробітну плату американців. В даному законопроекті віддається пріоритет найбільш кваліфікованим іммігрантам з усього світу і пропонується зменшення на 50% загальної імміграції. 

«Протягом десятиліть наша імміграційна система повністю відірвалася від потреб нашої економіки, і в результаті постраждали зарплати американських працівників", - заявив сенатор Коттон. Він додав: «У нашому законопроекті все буде правильно. Ми побудуємо імміграційну систему, яка підвищить заробітну плату, створить робочі місця і дасть кожному американцеві справедливий шанс на створення багатства », Сенатор Пердью в свою чергу сказав, що нинішня імміграційна система не відповідає потребам американської економіки.

«Ми хочемо привітати талановитих людей з усього світу, які хочуть законно працювати в Сполучених Штатах і поліпшити своє життя. Відповідно до закону про RAISE буде створена імміграційна система, заснована на навичках, яка буде більш сприйнятливою до потреб нашої економіки і збереже якість робочих місць, доступних американських робітників », - сказав Пердью.

У законопроекті передбачені наступні зміни імміграційної системи: 

- введення системи балів на основі навичок (на кшталт системам, використовуваним Канадою і Австралією). Першочергова увага буде приділятися тим іммігрантам, які здатні найкраще досягти успіху в США і сприяти зростанню американської економіки. Претенденти будуть отримувати бали, засновані на рівні освіти, рівні англійської мови, високооплачуваних вакансії, віці, рекордних досягнення і підприємницької ініціативи.

- пріоритет по возз'єднанню сім'ї буде віддаватися тільки близьким родичам (подружжю і неповнолітнім дітям громадян США і законних постійних жителів). Усуваються преференції для певних категорій родичів і дорослих членів сім'ї.

- скасування лотереї «разноообразія» (Diversity Visa Lottery). На думку авторів законопроекту про RAISE, лотерея «різноманітності» страждає від шахрайства, не сприяє економічним або гуманітарним інтересам, і навіть не сприяє різноманітності. Тому 50 000 віз, довільно виділених для цієї лотереї, повинні бути скасовані.

- установка для біженців відповідального ліміту на постійне проживання. Відповідно до законопроекту про RAISE, кількість ПМЖ для біженців необхідно встановити до 50 000 в рік (відповідно із середнім показником за 13 років).

Якщо законопроект буде прийнятий, це призведе до значного скорочення числа зелених карт, виданих іммігрантам, і усуне деякі переваги, якими користуються потенційні іммігранти і члени їх сімей. Замість цього перевагу будуть віддаватися кандидатам з вищою освітою, спеціальними навичками або пропозиціями про роботу.

Президент Трамп цілком підтримав даний законопроект. Він сказав, що це зупинить «ланцюгову імміграцію і експлуатацію системи соціальної допомоги, оскільки згідно законопроекту, іммігранти не зможуть отримати соціальну допомогу протягом 5 років після приїзду в США.

«Ви не зможете, як в останні тижні, роки і десятиліття, просто приїхати і відразу ж отримати соціальну допомогу. Ви повинні взяти на себе зобов'язання протягом 5 років не просити і не використовувати нашу соціальну допомогу », - підкреслив Трамп.

Трамп заявив, що реформування імміграційної системи «скоротить бідність, збільшить заробітну плату і заощадить мільярди і мільярди доларів платників податків». 
 

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.