Уряд Франції знову потурбувався про переселенців з інших країн

9 Серпень, 2017 - 11:11

Французький уряд оголосив про плани відкриття двох нових притулків для переселенців Кале в Ліллі через потребу поліпшити ситуацію з мігрантами. Пише Immigrant Today.


Франція оголосила, що відкриє два притулки для мігрантів, які оселилися навколо порту Кале, з метою поліпшити ситуацію з тиском на сотні людей, які переховуються від поліції. Центри будуть розташовані в містах Тройсво і Байлеул,  приблизно в 80 кілометрах (50 миль) від Кале, сказав міністр внутрішніх справ Жерар Коломб.

 

Кожен з них зможе приймати 300 чоловік, сказав Коломб журналістам, оцінюючи кількість мігрантів в цей час в північному порту на 350-400 чоловік. Його заява надійшла через кілька годин після того, як Вищий адміністративний суд Франції наказав державі забезпечити водопровід і санітарію для мігрантів, заявивши, що відмова досі це зробити -  це «нелюдське і принижуюче гідність поводження [з мігрантами]». 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.