Українець створив у Італії дивовижний триповерховий малюнок

8 Серпень, 2017 - 21:02

Відомий український стріт-артист Саша Корбан повернувся з сонячної Італії, де брав участь у Міжнародному стріт-арт фестивалі In Wall We Trust 2017, що проходить 7-ий рік поспіль. Впродовж 5 днів він створив мурал в мальовничому містечку Айрола, що знаходиться поблизу Неаполя, пише artslooker.

На стіні 3-поверхового будинку художник зобразив тендітну танцівницю з кап-кейком в руці, і назвав свій стінопис «Гармонія», або «Рівновага». За словами автора, цією символічною роботою він хотів привернути увагу до значення гармонії та рівноваги у всьому, та побажати кожному найголовнішого — віднайти внутрішню гармонію в собі. Важливо завжди і у всьому триматися золотої середини, не кидатися з крайності в крайність, а робити те, що б приносило відчуття щастя та насолоду від життя.

Фото: artslooker

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.