В Італії стягуватимуть величезні штрафи за найменші порушення

8 Серпень, 2017 - 16:40

У Венеції ввели «12 золотих правил поведінки гостей» і посилили штрафи за недоречну поведінку. Влада міста хочуть, щоб туристи почали поважати місто, пише 34travel.me.

Тепер, замість колишніх € 50 за купання в каналах, доведеться заплатити € 500. За прогулянки по місту в купальнику або з оголеним торсом оштрафують на € 200. Ті, хто будуть розкидати сміття або залишати написи на пам'ятниках, заплатять € 400. А, здавалося б, нешкідливий пікнік в громадському місці обійдеться в € 100. Як і їзда на велосипеді по пішохідних районам.

Донести до туристів необхідність дотримуватися правил поведінки в місті збираються за допомогою кампанії «Насолоджуйся і поважай Венецію» (#EnjoyRespectVenezia), яка пройде в соціальних мережах. Крім того, спеціальні оголошення розмістять на сайті міської ради та на білбордах в місті. Наприклад, на залізничних станціях.

Кампанія буде запущена на 10 мовах, включаючи англійську, китайський, російський, арабський і корейський. Вона покликана роз'яснити, як не треба себе вести в Венеції, і розповісти, де саме знаходяться дозволені місця для пікніків і громадські туалети.

 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.