Самотні, бездітні: дослідження життя в одній із найрозвиненіших країн світу вражає

4 Серпень, 2017 - 16:39

Згідно з останніми даними перепису, які опублікувало Статистичне управління Канади, канадці все частіше живуть на самоті і без дітей. Пише Наш Ванкувер

Число канадців, які живуть на самоті, збільшилася до найбільшої частки після створення Конфедерації і було найпоширенішим типом «сім'ї» в країні в 2016 році. Це становить 28,2% всіх сімей в Канаді.

13,9% канадського дорослого населення зараз живуть на самоті. Ця цифра становила лише 1,8% в 1951 році.

Найбільше одинаків в Квебеку - 33,%, в Британській Колумбії та Новій Шотландії також більше сімей з однією людиною, ніж в середньому по всій Канаді. Найнижчі показники в Нунавут (18,9%).

Через старіюче населення найпомітніше збільшення числа сімей з однією людиною відбулося в атлантичних провінціях. Причому темпи зростання в 2-4 рази більше, ніж в цілому по Канаді.

Жінки частіше, ніж чоловіки, живуть одні через вищу тривалість життя.

«Це результат старіючого населення», - говорить Йоханн Денис, генеральний директор Статистичного управління Канади. «Ми також спостерігаємо більше розлучень, молоді канадці не прагнуть створювати пари і все більше жінок працюють. Це тенденції, які є і в інших країнах».

Пари з дітьми

Перепис 2016 року показав, що темпи зростання з 2011 року серед пар, що живуть без дітей, були вище, ніж серед тих пар, які живуть з дітьми.

Пари з принаймні однією дитиною становили 51,1% всіх пар. Найбільший спад відбувся в Атлантичній Канаді, причому найнижча частка в Новій Шотландії - 42,8%.

Перепис також показав, що 69,7% всіх дітей у віці до 15 років живуть разом з їх біологічними батьками, а 6,1% живуть з двома батьками. Причому один з них є не рідним.

Кількість співмешканців і одностатевих шлюбів збільшилася 

Хоча подружні пари, як і раніше, становлять велику частку пар в Канаді, кількість пар співмешканців збільшилася до 21,3% з 6,3% в 1981 році.

Після Нунавут, де половина відносин у формі «співжиття», йде Квебек, де частка пар не перебувають у шлюбі - 39,9%.

Згідно з переписом, 42,7% пар-співмешканців у Квебеку живуть з дітьми. В інших провінціях Канади, ці показники становлять всього 11,7.

Кількість одностатевих пар в Канаді збільшилася на 60,7% поріняно з 2006 роком.

Перепис налічує 72 880 одностатевих пар в Канаді, що становить 0,9 відсотка від загального числа пар. Близько половини з них живуть в Торонто, Монреалі, Ванкувері і Оттаві-Гатіно.

Близько 12% одностатевих пар живуть з дітьми.

Батьки і дорослі діти

Дорослі діти в Канаді все довше залишаються в рідній домівці.

Серед канадців у віці від 20 до 34 років 34,7% як і раніше живуть зі своїми батьками, причому в Онтаріо найвищий показник в країні.

Відповідно, частка молоді, що живе як за межами дому її батьків, так і з власними сім'ями, впала до 41,9% з 49,1% в 2001 році.

«Економічні умови і більш висока вартість житла, особливо в районі Великого Торонто. А як наслідок - дорослі діти живуть з батьками більш тривалий час», - сказав Денис.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

18:48
У суботу смертник з саморобною вибухівкою підірвав себе перед виборчою дільницею, що була розташована у одній зі шкіл в північній частині столиці Афганістану Кабула, є загиблі
17:38
Влада Саудівської Аравії вважає, що журналіст Джамаль Хашоггі помер від задушливого захвату ззаду або удушення руками
16:25
Кілька тисяч людей вийшли на масові акції за незалежність Тайваню у столиці острова Тайбеї. Демонстранти вимагали провести референдум, щоб острів міг офіційно проголосити незалежність від Китайської Народної Республіки
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.