Студентам Китаю щедро платитимуть за вивчення військової справи

1 Серпень, 2017 - 16:47

Уряд Китаю виділив 1,63 мільярдів юанів (242,3 мільйонів доларів) на субсидування студентів. За допомогою цього кроку влада хоче заохотити студентів до військової служби, пише studway з посиланням на  міністерство освіти Китаю.

Китай уже створив комплексну систему надання субсидій на освіту. Проте вона спрямована лише на заохочення студентів університетів приєднуватися до армії. Пізніше субсидування планують поширити і на студентів коледжів.

У минулому році за вступ у збройні сили субсидії від уряду отримали 124 100 студентів, аспірантів та докторантів. Також 8117 колишніх військовослужбовців отримали субсидії на суму 44,6 мільйонів юанів для отримання ступенів вищої освіти.

Річна сума субсидій для кожного студента-бакалавра не може перевищувати 8000 юанів, а сума для магістрів та докторантів – 12 000 юанів щороку.

Також у міністерстві стверджують, що під час служби за студентом буде зберігатися його місце у виші. Після цього можна буде продовжити навчання.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.