Українців Бразилії вербують у наркодилери. Є перші жертви

31 Липня, 2017 - 15:34

У бразильських та тайських тюрмах перебувають вісім громадян України, яких злочинці змусили стати наркокур’єрами. Про це повідомляє департамент комунікації Національної поліції України.

«Члени організованого злочинного угрупування займалися вербуванням молодих людей, які мали бажання заробити «легкі» гроші за кордоном. Протягом 2014-2016 років організатори угруповання відправили з України до Бразилії вісім людей. Через шахрайську схему українських громадян змусили стати міжнародними наркокур’єрами і перевозити у валізах кокаїн з Бразилії до Таїланду. У результаті українців затримали правоохоронні органи цих країн. Зараз вони знаходяться у бразильських і тайських в’язницях, очікуючи судові вироки за суворими законами цих країн», – йдеться у повідомленні.

«Крім цього, протягом 2016 та на початку 2017 років виявлені випадки вербування громадян України з метою втягнення їх у злочинну діяльність. Для вербування потенційних постраждалих від торгівлі людьми, злочинці все частіше використовують можливості Інтернету. Зокрема, вербування відбувається шляхом створення спеціалізованих сайтів, відповідних груп у соціальних мережах, прямого контакту на сайтах знайомств, розміщення оголошень про працевлаштування тощо.

Зокрема, наприкінці жовтня 2016 року оперативники обласних підрозділів ДБЗПТЛ встановили групу зловмисників. Вони здійснювали вербування потерпілих на території України з метою трудової експлуатації. Зараз приблизна кількість осіб, які ймовірно є постраждалими від такої діяльності сягає 50 чоловік», – повідомляє відомство.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.