Експерти визначили, в яких країнах жінкам найкомфортніше жити

28 Липня, 2017 - 12:08

Американське видання U.S. News & World Report, Пенсильванська Уортонська школа бізнесу і компанія BAV Consulting влаштували дослідження того, які країни світу найкращі для життя жінок. В рамках роботи Best Countries for Women в 2017 році експерти опитали понад дев'ять тисяч жінок з 80 найбільш розвинених країн планети, пише platfor.ma.

Перше місце в рейтингу отримала Швеція. В дослідженні пояснюється, що ця держава найкраще забезпечує рівні права між чоловіками і жінками. Друга позиція в списку у Данії, третьою стала Норвегія. Також в десятці Нідерланди, Канада, Фінляндія, Швейцарія, Австралія, Австрія та Нова Зеландія. Україна зайняла 52 місце. Поруч з нами – В’єтнам і Йорданія.

Основними критеріями оцінки країн стали гендерна рівність в країні, дотримання прав людини, економічний добробут, безпеку і умови для розвитку. Повністю список країн можна подивитись тут.

Реклама

Читайте також:

тема

Існує три головних шляхи, аби стати громадянином Великої Британії: за народженням, шляхом реєстрації або шляхом натуралізації, повідомляє СВІТU
Із виразною зовнішністю, ростом 196 сантиметрів і кремезною статурою – Майк Мазуркі був справжньою знахідкою для голлівудських режисерів, пише

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.