Експерти визначили, в яких країнах жінкам найкомфортніше жити

28 Липня, 2017 - 12:08

Американське видання U.S. News & World Report, Пенсильванська Уортонська школа бізнесу і компанія BAV Consulting влаштували дослідження того, які країни світу найкращі для життя жінок. В рамках роботи Best Countries for Women в 2017 році експерти опитали понад дев'ять тисяч жінок з 80 найбільш розвинених країн планети, пише platfor.ma.

Перше місце в рейтингу отримала Швеція. В дослідженні пояснюється, що ця держава найкраще забезпечує рівні права між чоловіками і жінками. Друга позиція в списку у Данії, третьою стала Норвегія. Також в десятці Нідерланди, Канада, Фінляндія, Швейцарія, Австралія, Австрія та Нова Зеландія. Україна зайняла 52 місце. Поруч з нами – В’єтнам і Йорданія.

Основними критеріями оцінки країн стали гендерна рівність в країні, дотримання прав людини, економічний добробут, безпеку і умови для розвитку. Повністю список країн можна подивитись тут.

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.