Із яких причин прикордонники США не впускають до країни навіть із візою

27 Липня, 2017 - 19:33

Будь-якому негромадянину США у в'їзді за візою, праву безвізового в'їзду або грінкарті може бути відмовлено на підставі статті 212 (а), пише livejournal.

Про те, що віза в США не є гарантією в'їзду на територію країни, написано багато. Але часто до цієї тези відносяться як до такого абстрактного попередження: на дверях в метро написано «Не притулятися", але все ж туляться і не схоже, щоб кожен такий випадок закінчувався трагічно.

Однак чи то пильність прикордонних служб в останні місяці зросла, то чи нові віяння в повітрі, то чи просто більше народу з "сумнівними намірами" намагається в'їхати в країну,  з'явилось більше звернень від людей, які зіткнулися з ситуацією " розвороту "на кордоні з дійсною візою.

Існує стаття імміграційного кодексу, в якій описані параметри, що роблять будь-якого кандидата на в'їзд в США "inadmissible", тобто, яким в'їзд в країну заборонений. Вона може бути застосована до будь-якому не-громадянину США, який бажає в'їхати в країну: по візі чи, по праву безвізового в'їзду, по грінкарті. Любому не-громадянину США у в'їзді може бути відмовлено з підстав статті 212 (а). В основі статті є всього сім пунктів, до кожного з яких є "расширительная стаття" і регламент: в яких випадках застосовується, які є винятки, скільки діє заборона, чи є механізм дострокового зняття заборони.

За прямим текстом закону, відмова у в'їзд може бути по одній з семи причин:
(1) Стан здоров'я. Історично збереглася з 19 століття причина "не допустити" в країну, по якій садили на зворотний пароплав потенційних іммігрантів з симптомами сифілісу та туберкульозу; обов'язковий медогляд, який до цих пір проходять всі претенденти імміграційних віз, має на меті виявити "небажаних" за категорією здоров'я.

2) Кримінальні і пов'язані з порушенням закону підстави. Певні категорії злочинів (наприклад, пов'язані з обігом наркотиків), назавжди позбавляють людину права в'їзду в США. Навіть якщо він, припустимо, проживає в Штатах в якості резидента, скоїв всередині країни злочин, поніс за нього покарання, багато років по тому виїхав з країни - назад його не пустять. Або мандрівник отримав візу, а потім зробив злочинне діяння, і хоче в'їхати по всі ще діючої візі - права на в'їзд він не має. Категорії злочинів, що мають імміграційні наслідки, описані в іншому розділі зводу законів, але загальний принцип такий: правопорушення вчинені як в Америці, так і за її межами, можуть служити підставою для відмови у в'їзді.

(3) Інтереси національної безпеки. Розділ туманний і в основному стосується запідозрених у зв'язках з тероризмом, шпигунстві, і відмиванні грошей.

(4) Фінансова неспроможність. Звучить дуже по-капіталістичному, типу, якщо ти бідний, то в Америці робити нічого. Але насправді, це підстава, за яким не допускають в країну тих, хто має високий потенціал сісти на шию платникам податків. Або одного разу вже був в цьому помічений. Наприклад, які народили в американському госпіталі і не сплатили рахунки. Або, навпаки, даму з помітною вагітністю і очевидними планами народжувати, але без доказів можливості платити за медичні послуги. В контексті імміграційних віз спорідненої категорії це підстава зазвичай знімається документом, відомим як affidavit of support - фінансовим поручительством спонсорує родича.

(5) Сертифікація Департаменту Праці для окремих категорій іммігрантів. Це підстава стосується в'їжджають по робочої категорії. Теоретично, будь-яка людина, що претендує на робоче місце в США, потенційно відібрав можливість працевлаштування у американського громадянина. Ця презумпція скасовується, якщо до в'їзду (тобто в заявительном процесі) працівник отримав сертифікацію Департаменту Праці, що підтверджує, що ринку США буде від цього працівника суцільна користь.

(6) Раніше порушували імміграційне законодавство. Є поширена думка, що це положення стосується лише тих, хто незаконно перетинав кордон або залишався раніше в країні довше відведеного терміну. Це зовсім не так. Точніше, не тільки так. За підставами "імміграційні порушення" часто відмовляють тим, хто в Америці вчиняв дії, що не відповідають візової категорії. Наприклад, в'їхав по туристичній візі і пішов вчитися. Або на студентській візі нелегально працював. Або, більш екзотичний, але не унікальний випадок - в'їхав по робочій візі, але до роботодавця не з'явився, а поїхав подорожувати.

(7) Відсутність документів, відповідних заявленої категорії в'їзду. Сама широко інтерпретується і містична категорія відмов у в'їзді. Абсолютна більшість збирають по форумам інформацію про те "що мені робити, якщо анулювали візу і розгорнули на кордоні", починають пошук з питання, що означає 212 (a) (A) (7)?

У переважній більшості випадків це означає, що при в'їзді людини запідозрили в тому, що він буде в країні займатися не тією діяльністю, яку має на увазі категорія його візи. Популярний сценарій - нелегальне працевлаштування. Якщо особа не анонсував, що збирається оглядати Гранд Каньйон, а в таткові в багажі у нього акуратно складені вісім варіантів резюме під різні можливі сценарії - справа йде до швидкого повернення на батьківщину. Побічний огляд телефону виявив листування із замовником, який запрошує попрацювати над проектом за готівку? - До побачення! Дама пенсійного віку без знання мови, але з рекомендаційними листами про її педагогічні навички вперше їде в Штати і в якості приймаючої сторони називає сім'ю з маленькими дітьми? - Потенційну няню завернуть на кордоні.

У цю ж категорію входять ті, хто в'їжджає по неімміграційної візи, але якимось чином виявили імміграційні наміри. Найпростіший приклад: мандрівник, що в'їжджає жарким літом з заявленим наміром відпочивати на пляжі, але при цьому має в валізі повний набір зимових речей. Завжди підозріла сім'я з дітьми шкільного віку, яка в'їжджає в країну на тривалий термін і в середині або на початку навчального року. Логіка зрозуміла: якщо батьки забрали дітей зі школи на 3-4 місяці, значить або незаконно віддадуть в школу в Америці, або повертатися не збираються, тому пропуском школи на батьківщині не переймаються. Дама, яка в'їжджає по туристичній візі до "нареченного", з яким познайомилася в інтернеті, потрапляє під підозру в імміграційних намірах на підставі шлюбу.

Коротше, зв'язок такий - імміграційні наміри повинні мати на увазі наявність імміграційної візи. Якщо віза неімміграційна, у в'їзді буде відмовлено на підставі відсутності потрібного в'їзного документа.

Цікаво, що заборона на в'їзд вже на кордоні може закінчиться одним з двох варіантів з нерівнозначних наслідків: expedite removal ( "прискорена депортація") або withdrawal of application for admission ( "відгук прохання про допуск на територію США"). У першому випадку, рішення про видворення з країни приймається прикордонними службами без особливої ​​оглядки на думку людини, яка в'їжджає, і несе всі наслідки депортації, передбачені тією статтею, за якою депортували. Тобто, забороною на в'їзд на певний термін (3 роки, 5 років, або десять), або постійною забороною. У другому випадку, заявнику пропонується добровільно виїхати за власним бажанням просто з формулюванням "передумав в'їжджати." Якщо мандрівник погоджується сісти на літак і відбути на батьківщину зворотним рейсом, він зберігає право звернутися за новою візою в консульство хоч на наступний день. Звичайно, чи дадуть йому цю візу - питання окреме.

Окреме міркування, за яким до в'їзду в країну треба ставитися відповідально - в комунікації з прикордонними службами при вирішенні питання про допуск іноземця в країну права на адвоката у заявника немає.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.