Америка потурбувалась про власників грін-карти

29 Липня, 2017 - 14:24

Постійні резиденти США, які подають онлайн-форму I-90 для заміни грін-карти без допомоги адвоката або акредитованого представника, тепер можуть подати цю форму і повністю завантажити всі необхідні документи і докази за допомогою мобільного пристрою, пише forumdaily з посиланням на прес-службу USCIS.

Редизайн онлайн-форми I-90 також спрощує навігацію по сторінці форми на сайті і робить процес заміни грін-карти більш зручним.

Новий мобільний інтерактивний дизайн форми забезпечує інтуїтивно зрозумілий спосіб відповідей на питання, навігації по розділах і завантаження додаткових даних на мобільному пристрої. При подачі форми I-90 потрібні надання певних доказів наявності статусу резидента США, таких як копія посвідчення особи, виданої урядом США. Для тих, хто відправляє форму через мобільний пристрій, завантаження копії стала простіше, адже вони можуть зробити знімок посвідчення і завантажити його на сайт прямо з мобільних пристроїв.

Ніяких змін в правилах заповнення або відправки форми введено не було, питання в мобільній форми повністю збігаються з питаннями, що містяться в паперовій версії I-90.

Отримати доступ до онлайн-формі I-90 можна через портал myUSCIS за посиланням. Створивши там аккаунт, можна буде не тільки заповнити форму, але також відстежити статус заявки.

Клієнти, які бажають подати Форму I-90 за сприяння адвоката або акредитованого представника, повинні продовжувати користуватися попередньою версією онлайн-форми I-90.

Більше інформації про цю форму і правила заповнення доступні за посиланням.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.