Українська емігрантка стала справжнім послом доброї волі для тварин в ОАЕ

26 Липня, 2017 - 12:05

У Дубаї (ОАЕ) завдяки зусиллям муніципалітету і експатріантів, серед яких найбільш активною виявилася українка, були врятовані десятки кішок, пише hyser.

Коли в минулому місяці рибний ринок Deira Fish Market в Дубаї закрив свої двері, десятки бездомних кішок, які жили навколо нього, фактично опинилися на вулиці і приречені на смерть. Ситуація ускладнювалася з кожним днем, оскільки старий рибний ринок повинен бути знесений в кінці місяця.

Мешканка ОАЕ українського походження Наталія Картавенко запустила кампанію в Facebook на допомогу «вмираючим, голодуючим, спраглим і хворим» тваринам.

За допомогою інших добровольців Наталія ловила кішок, організовуючи їх стерилізацію і підшукуючи їм нові місця проживання.

Сама Наталя взяла понад 30 тварин, інші волонтери - ще близько сорока. Наталя також зв'язалася з доктором Маналь Аль Мансурі, главою групи із захисту тварин, який організував зустріч з муніципалітетом Дубая, щоб допомогти залишилися кішкам.

Фото: hyser

У підсумку, за підтримки муніципалітету активістам вдалося врятувати більше 80 кішок. Врятовані тварини пройдуть стерилізацію і будуть переміщені в інші райони.

Хашим Мухаммед Аль авадхи, глава відділу ветеринарних служб муніципалітету Дубая, сказав, що з тих пір, як рибний ринок був переміщений на нове місце, кішкам доводилося боротися за виживання. Він зазначив, що кішки отримають необхідні догляд і лікування, перш ніж за допомогою програми Aleef для них будуть знайдені нові господарі.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.