Уперше в США вийшла книга, в якій використано українську мову

25 Липня, 2017 - 17:46

У США вийшла перша книга, в якій використовується українська мова, - альманах марсіанської поверхні. Про це повідомляють у NewsOne з посиланням на Facebook Євгена Белаша, одного з авторів українського розділу проекту.

Фото: Eugene Belash
"Альманах марсіанської поверхні, створений проектом HIRISE університету Арізони. Основою проекту є камера на Марсіанської орбіті. Ця камера має найвище дозвіл з коли-небудь відправлених в космос, і це найпотужніший телескоп за межами земної орбіти. Камера працює з 2006 року. Кожен знімок має розмір 16.7 Гб. Усі отримані знімки аналізуються вченими, вони допомагають дізнатися будову та історію Марса, вивчати області майбутніх місій та сприяють роботі марсіанських роботів ", - написав він.


Чоловік зазначив, що проект є багатомовним. Завдяки групі волонтерів з України, в проекті існує і україномовний розділ. Українська мова увійшла в альманах, що зробило його першою книгою, виданою в США , у якій використовується українська мова.

Реклама

Читайте також:

тема

Останні кілька місяців Департамент поліції та прикордонники у співпраці з Податково-митним департаментом та Інспекцією з праці проводять рейди на будівництвах Естонії. І кожного
Звучить смішно, але роки тому в Києві я взяла за звичку носити з собою хусточки (раптом нежить), пляшечку з рідким милом та засіб для дезінфекції рук (у громадських вбиральнях мо

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.