Служба громадянства США робитиме виключення для прохачів візи

25 Липня, 2017 - 14:20

Починаючи з сьогоднішнього дня, 24 липня, Служба громадянства та еміграції США (USCIS) відновила преміум-обробку для деяких заяв на візу H-1B, пише forumdaily.

Віза H-1B має річний ліміт в 65 000 віз в кожному фінансовому році. Крім того, існує щорічна капіталізація з 20 000 клопотань, поданих для бенефіціарів зі ступенем магістра або вище.

Преміум-обробка відновиться за клопотаннями, які можуть бути звільнені від ліміту, якщо прохач H-1B:

  • Вищий навчальний заклад;
  • Некомерційна організація, пов'язана з вищою освітою або пов'язана з нею;
  • Некомерційна дослідницька або урядова дослідницька організація.

Преміум-обробка також відновиться за клопотаннями, які можуть бути звільнені від ліміту, якщо бенефіціар буде найнятий в спеціалізований заклад або організацію.

Починаючи з сьогоднішнього дня ті заявники, які мають право на преміум-обробку, можуть подати заявку на отримання форми I-907, запит на отримання преміум-послуг для форми I-129, клопотання про неімміграційних працівника. Форма I-907 може бути подана разом з клопотанням H-1B або окремо для клопотання H-1B.

USCIS раніше оголосила, що 26 червня USCIS відновила преміум-обробку заяв на візу H-1B для висококваліфікованих лікарів, які навчаються за програмою Conrad 30 waiver або беруть участь в програмах інших зацікавлених державних установ.

USCIS планує відновити преміум-обробку інших заяв H-1B для розв'язання робочих навантажень і повідомить про це додатково. До тих пір преміум-обробка залишається тимчасово призупиненої для всіх інших заяв H-1B. USCIS відхилить будь-яку форму I-907, подану за ці клопотання, і якщо заявник подав один чек, в якому поєднуються платежі форми I-907 і форми I-129, USCIS доведеться відхилити обидві форми.

Нагадаємо, 3 квітня служба громадянства і міграції США призупинила преміум-обробку заяв на візу H-1B. У відомстві зазначали, що тимчасове припинення допоможе скоротити загальний час обробки для візи H-1B. Імміграційна служба зможе обробити заяви, які значний час перебувають на розгляді і які служба не може затвердити через великий обсяг заяв за останні кілька років.

Віза типу H-1B дає право в'їжджати і працювати в США. Ці візи видаються кваліфікованим працівникам, які мають, щонайменше, статус бакалавра і від 12 років досвіду роботи. Вони також видаються за принципом лотереї: в 2016 році на 85 тисяч доступних віз претендували 236 тисяч чоловік.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

07:58
Вугрі у британській річці Темза стали активнішими через вміст кокаїну у стічних водах.
07:36
Поліцейські графства Дербішир у Великій Британії врятували домашню мишу-піщанку, яка залишилася одна, бо її хазяїн потрапив до в'язниці.
07:12
Президент США Дональд Трамп заявив на своїй сторінці у Twitter, що не бачить необхідності у проведенні медіа-брифінгів у Білому домі, бо американці дістають інформацію про позицію адміністрації і без цього.
00:58
У селищі Намци в Якутії дві 5-річні дівчинки пішли непоміченими з дитячого садка в 45-градусний мороз. Вихователі помітили зникнення дітей тільки тоді, коли за ними прийшли батьки.
23:58
Посольство США в Нігерії попереджає американских громадян про загрозу нападу радикального ісламістського угруповання "Боко харам" і осередку "Ісламської Держави" під час виборів в країні.
23:48
Часткове припинення роботи уряду США (шатдаун) підриває здатність ФБР вести операції проти терористів та іноземних розвідок у світовому масштабі.
23:36
Влада Болгарії планує зупинити продаж громадянства за інвестиції заможних іноземців.
23:24
Уряд Польщі прийняв проект "Мама 4 плюс", який передбачає, що мами, які народили і виховали принаймні чотирьох дітей, матимуть право на мінімальну пенсію.
22:36
Президент Росії Володимир Путін та прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе у вівторок, 22 січня, обговорили в Москві переспективи укадення мирного договору між країнами, проте не досягли в цьому питанні прориву.
22:12
У Росії з'явилася у продажу настільна гра для дітей "Наші в Солсбері" від популярного виробника "Ігроленд".
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.