Служба громадянства США робитиме виключення для прохачів візи

25 Липня, 2017 - 14:20

Починаючи з сьогоднішнього дня, 24 липня, Служба громадянства та еміграції США (USCIS) відновила преміум-обробку для деяких заяв на візу H-1B, пише forumdaily.

Віза H-1B має річний ліміт в 65 000 віз в кожному фінансовому році. Крім того, існує щорічна капіталізація з 20 000 клопотань, поданих для бенефіціарів зі ступенем магістра або вище.

Преміум-обробка відновиться за клопотаннями, які можуть бути звільнені від ліміту, якщо прохач H-1B:

  • Вищий навчальний заклад;
  • Некомерційна організація, пов'язана з вищою освітою або пов'язана з нею;
  • Некомерційна дослідницька або урядова дослідницька організація.

Преміум-обробка також відновиться за клопотаннями, які можуть бути звільнені від ліміту, якщо бенефіціар буде найнятий в спеціалізований заклад або організацію.

Починаючи з сьогоднішнього дня ті заявники, які мають право на преміум-обробку, можуть подати заявку на отримання форми I-907, запит на отримання преміум-послуг для форми I-129, клопотання про неімміграційних працівника. Форма I-907 може бути подана разом з клопотанням H-1B або окремо для клопотання H-1B.

USCIS раніше оголосила, що 26 червня USCIS відновила преміум-обробку заяв на візу H-1B для висококваліфікованих лікарів, які навчаються за програмою Conrad 30 waiver або беруть участь в програмах інших зацікавлених державних установ.

USCIS планує відновити преміум-обробку інших заяв H-1B для розв'язання робочих навантажень і повідомить про це додатково. До тих пір преміум-обробка залишається тимчасово призупиненої для всіх інших заяв H-1B. USCIS відхилить будь-яку форму I-907, подану за ці клопотання, і якщо заявник подав один чек, в якому поєднуються платежі форми I-907 і форми I-129, USCIS доведеться відхилити обидві форми.

Нагадаємо, 3 квітня служба громадянства і міграції США призупинила преміум-обробку заяв на візу H-1B. У відомстві зазначали, що тимчасове припинення допоможе скоротити загальний час обробки для візи H-1B. Імміграційна служба зможе обробити заяви, які значний час перебувають на розгляді і які служба не може затвердити через великий обсяг заяв за останні кілька років.

Віза типу H-1B дає право в'їжджати і працювати в США. Ці візи видаються кваліфікованим працівникам, які мають, щонайменше, статус бакалавра і від 12 років досвіду роботи. Вони також видаються за принципом лотереї: в 2016 році на 85 тисяч доступних віз претендували 236 тисяч чоловік.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.