У Римі посуха: влада міста готова на радикальні кроки

25 Липня, 2017 - 11:09

Із п’ятниці, 28 липня, жителям Рима та околиць загрожують обмеження у споживанні води, як у часи війни. Найбільш радикальним кроком у зв’язку з посухою може бути перекриття водопостачання до восьми годин на добу, пише monitor-press.info

Це екстремальне розв’язання вдарило би по 1,5 млн жителів Вічного міста та розташованих неподалік комун, тобто по половині населення в цьому регіоні. Така ситуація може тривати до закінчення теперішньої кризи, викликаної рекордною посухою.

Безпосередньою причиною кризи закінчення водних запасів є винятково низький рівень води в озері Браччано – водному резервуарі італійської столиці. Він упав нижче 1,5 м, що означає, що озеро вмирає і перетворюється у велике болото.

Опади в липні у Римі нижчі на 72 % порівняно з цим самим періодом минулих років. Надзвичайно низьким цей рівень був і в попередні місяці, що призвело до небаченої кризи, що зауважує союз сільськогосподарських виробників «Coldiretti».

«La Repubblica» додає, що посуха, яка панує цього літа майже у всій Італії, найбільша за 200 років. Збитки, яких на цей момент зазнало сільське господарство, попередньо оцінюють у 2 млрд євро.

Міністр сільського господарства Мауріціо Мартіна заявив, що уряд готовий оголосити стан стихійного лиха.

Другою, такою ж важливою, причиною кризи є поганий стан водопостачальних мереж і втрата 44 % води внаслідок цього.

Преса наводить слова керівника влади столичного регіону Лаціо Ніколя Дзінгаретті, який підсумував ситуацію: «Це трагедія».

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:59
Ідея купити лотерейний квиток у неї виникла після того, як один із клієнтівзалишив їй щедрі чайові.
17:51
26-річний Марк Перес вчинив підпал на грунті ненависті.
17:23
Минулого тижня вартість нафти знизилася на 4%, пише Експрес-онлайн. Цей тренд спостерігаємо і надалі. За останню добу нафта марки Brent подешевшала ще на 1,73% – до $78,98, опустившись нижче від психологічної позначки 80 доларів за барель.
16:20
У Страсбурзі попередили: якщо Москва не відновить платежів до літа наступного року, то взагалі може опинитися за бортом організації.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.