Хто зверху? В Італії для чоловіків та жінок різні умови розлучення

20 Липня, 2017 - 10:02


Законний шлюб в Італії розривають і припиняють його цивільні наслідки лише після офіційного завершення процедури розлучення. Про це повідомляє УкраїнськаГазета.

 

Згідно з законодавством, існує так званий "період очікування", який змінюється залежно від того, хто хоче вступити в повторний шлюб: колишня дружина чи колишній чоловік.

 

Для чоловіків можливість вступати в повторний шлюб з'являється одразу ж після отримання судової постанови про розлучення. Однак необхідно, щоб судове рішення було остаточним і не могло бути оскарженим.

Сентенція про розлучення стає остаточною:

- після 30 днів з моменту повідомлення про рішення суду другої сторони (60 днів, якщо рішення прийнято за апеляцією);

- у разі неодержання повідомлення колишнім чоловіком / дружиною пройшло 6 місяців (у літній період, з 1 серпня по 15 вересня в даному розрахунку не враховуються).


Для жінок термін очікування сягає 300 днів після отримання рішення суду про розірвання шлюбу. Такий термін встановлено законодавством для того, щоб забезпечити визнання батьківства з боку екс-чоловіка у випадку можливої вагітності жінки.

Якщо можлива вагітності повністю виключена або чоловік не жив зі своєю дружиною протягом періоду "розлучення" (роздільного проживання), жінка має право вийти заміж  повторно у ті ж терміни, що і чоловік.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.