Українські іммігранти отримали від сусідньої країни кругленьку суму

19 Липня, 2017 - 13:57

14 липня 2017 р мер Вроцлава Рафал Дуткевич передав до місцевого фонду "Україна" 50 000 євро з отриманої ним Німецької національної премії. Таке рішення спрямоване на підтримання українців, що проживають у Вроцлаві. Про це повідомляє Immigrant.Today.

«Я хочу, щоб українці почувалися як вдома. Їхня присутність є благословенням для Вроцлава. Завдяки ним наше місто стає ще більш мультикультурним », — сказав Дуткевич.

У Вроцлаві, за різними оцінками, проживає близько 50-65 тисяч жителів українського походження, що становить близько 8-10% населення міста.

Проукраїнські активісти Вроцлава вважають, що зараз найкращий час для влади міста, щоб почати проводити активну і скоординовану політику. За вимогами вроцлавських активістів, Дуткевич призначив Анну Шарич уповноваженою з прав української громади при мерові Вроцлава.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Останні кілька місяців Департамент поліції та прикордонники у співпраці з Податково-митним департаментом та Інспекцією з праці проводять рейди на будівництвах Естонії. І кожного
Звучить смішно, але роки тому в Києві я взяла за звичку носити з собою хусточки (раптом нежить), пляшечку з рідким милом та засіб для дезінфекції рук (у громадських вбиральнях мо

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.