У сусідній країні можна купити замок за дивовижно малі гроші

17 Липня, 2017 - 19:45

На аукціон виставлено палац в Жемиславле - пам'ятник історії і культури XIX століття. Початкова ціна становить усього 183 BYN (приблизно € 61), пише 34travel.

Палац в Жемиславлі - копія варшавського королівського палацу в Баньках, пам'ятник історії і культури XIX століття. Разом з палацом покупцеві дістануться і декілька будівель з парком, який ще пам'ятає своїх колишніх власників - графів Вместовських.

Протягом місяця господар повинен буде буде підписати документ про обов'язок охороняти будівлю. Ще протягом трьох років - розробити проектну документацію на реконструкцію. Почати в палаці підприємницьку діяльність господар повинен буде як мінімум через 5 років після введення комплексу в експлуатацію.

У 90-х в будові знаходилося управління місцевого колгоспу, бібліотека, пошта та клуб. А з 2006-го року палац був порожній, і за цей час деталі інтер'єру, звичайно, розібрали і розтягнули. Щоб врятувати палац, його кілька разів намагалися продати, але обласні чиновники заважали це зробити. Зараз же палац знаходиться в аварійному стані. І з кожним роком цей стан помітно погіршується, але поки будова ще можна відновити.

На щастя, деякі елементи декору палацу дивом збереглися в досить хорошому стані, наприклад, кахель XIX століття. Але все ж відсутність даху робить свою справу. Його в 2012-му році знищила пожежа. В результаті від опадів почали руйнуватися перекриття, внутрішні оздоблення, паркет. На стінах почали з'являтися тріщини.

Фахівці кажуть, що реконструкція такого палацу може коштувати $ 3-7 млн. А місцеві жителі дуже сподіваються, що у палацу нарешті знайдеться сумлінний господар.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.