У мерії одного з найбільших міст Польщі працюватиме радник з питань українців

16 Липня, 2017 - 13:05

Як повідомляє видання Rzeczpospolita, мер Вроцлава Рафал Дуткевич прийняв рішення виділити 50 тисяч євро "Фонду Україна", який працює у столиці Нижньої Селезії. Окрім цього, він також призначив екс віце-президента Вроцлава Анну Шарич на посаду уповноваженого з питань українців. Переказана сума – це фінансова частина Німецької Національної премії, яку Дуткевич отримав у середині червня в Берліні, повідомляє Наш вибір.

"Я особисто є свідком того, які хороші речі робить для Польщі німецька сторона. І тому я б хотів переказати їх далі на схід – для зміцнення відносин з Україною", – сказав мер. Він додав, що комфортне життя постійно зростаючої кількості українців у Вроцлаві, є важливим соціальним завданням для нього та його команди.

За словами Дуткевича, новопризначений радник з питань українців – Анна Шарич – буде активно долучатись та допомагати у роботі "Фонду Україна", який був заснований у 2013 році з ініціативи Почесного консула України Гжегоша Дзіка.

Як додав Голова Фонду Артем Зозуля, перераховані до Фонду кошти перш за все будуть використовуватися для розширення курсів польської мови для українців, а також для створення інформаційного пункту для мігрантів у Вроцлаві.

За різними статистичними дослідженнями, у Вроцлаві проживає та працює від 60 до 100 тисяч громадяни України.

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.