Український футболіст був вражений європейськими чоловіками, що гуляють за руку

14 Липня, 2017 - 18:28

Український футболіст "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко розповів про те, що його найбільше вразило під час періоду оренди в ПСВ з Ейндховена. Про це повідомляє sector.depo.ua

"Ейндховен - чудове місто, хоч і невелике. Він настільки сподобався, мабуть, залишився б тут жити. Дуже комфортно себе почував: за рік жодного разу не потрапив в пробку. За день міг зробити стільки, скільки в Москві не встиг би за тиждень. Всюди величезна кількість велосипедистів, вони добираються на роботу зручно і економно. Відразу попередили: якщо раптом що, я буду не правий, навіть якщо велосипедист проїхав на червоний.

Ще здивувала велика кількість хлопців, що гуляють за руку. Мені це важко зрозуміти, але тим і прекрасна Європа, що тут всі за свободу і різноманіття. Чув про кофешопи, але, само собою, жодного разу туди не заходив", - заявив Зінченко.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.